Stolní switch značky TP-Link s velkou nabídkou portů i podporou PoE

Přepínač disponuje režimem izolace dat, který lze aktivovat jediným kliknutím / TP-Link
Nový stolní switch (přepínač) TP-Link TL-SL1311MP disponuje bohatou nabídkou portů a slotů, mimo jiné 8 porty 10/100 Mbit/s, 2 gigabitovými porty RJ45 či 8 porty PoE+.

Novinka podporuje technologii Plug and Play, a tak jednotlivá připojovaná zařízení nemusíte vlastně vůbec nijak složitě nastavovat.

Stačí switch zapojit do elektřiny, připojit koncové zařízení a dále propojit switch s routerem pro spojení se světem a je to. Ke zmíněným koncovým zařízením mohou patřit třeba IP telefony, IP kamery, přístupové body, síťové video rekordéry, počítače a tiskárny.

Tento switch podporuje standard PoE+ (802.3af/at) s až 30W napájením na každém z osmi portů. Celková kapacita činí 124 W. Kompatibilní koncová zařízení tak můžete napájet přímo přes ethernetový kabel, čímž odpadá nutnost natahování elektrických kabelů do míst, do nichž chcete tato zařízení umístit.

Switch TP-Link TL-SL1311MP je vhodný pro dohledové systémy, protože nabízí v rozšířeném režimu až 250m vzdálenost přenosu napájení PoE. IP kamery tak můžete umístit například i po celém průmyslovém areálu. Rychlost portů v rozšířeném režimu se přirozeně sníží (na 10 Mb/s), nicméně se stále jedná o prakticky využitelné řešení. Bez rozšířeného režimu činí maximální vzdálenost přenosu napájení PoE 100 metrů.

Přepínač dále disponuje režimem izolace dat, který je možné aktivovat jediným kliknutím. Díky tomu zamezíte sledování a narušení bezpečnosti zvenčí. Switch díky tomu dokáže izolovat zahlcení všesměrovým vysíláním, čímž zlepší zabezpečení a datové přenosy v síti LAN.

K dispozici je též automatická detekce a restart napájených zařízení, která se přepnou do offline režimu nebo nereagují. Správci sítě tak mají zajištěný stabilní provoz zařízení připojených k portům PoE, aniž by bylo třeba provádět manuální monitorování a restart.

Mohlo by vás zajímat

Reklama