Tiché počítačové zdroje XG Platinum od Cooler Master

Jde o modulární zdroj s certifikací 80 PLUS Platinum splňující směrnici Intel ATX 12V verze 2.53 / Cooler Master
Vývoj řady XG Platinum měl od počátku jeden velmi jednoduchý cíl složitější na provedení – navrhnout co nejlepší a nejtišší zdroj.

Hlavním prodejním argumentem není jeho vyšší výkon oproti zdrojům jiných značek, ale lehkost, s jakou si poradí se standardními úkoly, spolehlivost a méně generovaného tepla a hluku.

Jedná se přitom o plně modulární zdroj s certifikací 80 PLUS Platinum splňující směrnici Intel ATX 12V verze 2.53. Je vybaven tichým 135mm ventilátorem a využívá 100% japonské kondenzátory.

K dispozici je také verze XG Plus Platinum. Jde o stejně vysoce výkonný zdroj s několika vylepšeními v podobě ARGB ventilátoru a vestavěným informačním LED displejem.

Všechny funkce jsou kompatibilní s aplikací MasterPlus+, prostřednictvím které mají uživatelé možnost monitorovat a přizpůsobovat vlastnosti mající vliv na výkon, jako jsou otáčky ventilátoru, ale také nastavit podsvícení a zobrazované informace na LED panelu v reálném čase.

Zdroje Cooler Master XG Platinum i XG Plus Platinum budou k dispozici v 650W, 750W a 850W variantách v průběhu února 2022.

Zdroj: Cooler Master

Mohlo by vás zajímat

Reklama