Western Digital přináší uživatelům pro neustále rostoucí data přelomovou kapacitu u stolního úložiště

K dispozici je i My Book Duo s kapacitou 44 TB / Western Digital
Western Digital pomáhá uživatelům chránit jejich neustále rostoucí digitální svět a nyní rozšiřuje svoji prověřenou produktovou řadu stolních úložišť My Book.

Western Digital navazuje na odkaz svých technologických inovací a uvádí stolní externí uživatelské úložiště My Book s dosud, u svých produktů, nejvyšší kapacitou 22 TB. Novinka poskytne lidem dle webu Western Digital vyšší flexibilitu při ukládání všeho, co milují.

Nový stolní externí disk My Book 22 TB nabízí uživatelům možnost, jak zálohovat a chránit tisíce souborů, fotografií, videa a dalších dokumentů z různých ukládacích zařízení a úložišť včetně přenosných SSD a HDD disků, paměťových karet nebo USB flash disků a konsolidovat data v jednom uspořádaném a snadno přístupném místě.

Pro všechny, kdo hledají ještě větší úložiště, je k dispozici My Book Duo s kapacitou 44 TB, které je vybaveno pevnými disky Western Digital optimalizovanými pro pole RAID. Tyto pevné disky jsou připraveny poskytnout ihned po vybalení maximální výkon i kapacitu.

My Book Duo může být pomocí přiloženého softwaru přenastaveno do režimu RAID-1 pro duplikování dat (zrcadlení dat), nebo nastaveno jako dva nezávislé disky (JBOD).

Pro představu průměrná americká rodina vlastní deset digitálně propojených zařízení. Externí disk My Book, jako nové, vysoce kapacitní zařízení, poskytne lidem významný prostor pro pomoc při nutném zálohování osobních zařízení včetně těch, které jsou součástí domácnosti.

Mohou to být nenahraditelné fotografie a videa nebo zálohy důležitých pracovních dokumentů a aplikací. Externí stolní pevný disk My Book 22 TB je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 19 078 Kč. My Book Duo s kapacitou 44TB pak za 43 244 Kč. 

Zdroj: Western Digital

Mohlo by vás zajímat

Reklama