Nová herní klávesnice Razer BlackWidow V4 Pro s vícezónovým podsvícením RGB

Vlevo od hlavního rozložení klávesnice je umístěno 5 makrokláves pro snadný přístup / Razer
Společnost Razer představila novou BlackWidow V4 Pro, plnohodnotnou bitevní klávesnici plnou funkcí pro hráče a počítačové nadšence, která zdokonalí jejich herní sestavu.

S novým Razer Command Dial, vyhrazenými makro klávesami, komplexním osvětlením Razer Chroma RGB, mechanickými spínači Razer a vyhrazenými ovládacími prvky médií se jedná o ideální klávesnici pro každého hráče počítačových her.

Tato nejnovější iterace oceňované řady klávesnic Razer BlackWidow má řadu funkcí, které vyhovují každému hráči. Příkazový volič poskytuje pokročilé ovládání a zkratky pro aplikace na ploše a ve hrách.

Vyhrazené makroklávesy navíc umožňují provádět složité akce jedním stiskem tlačítka ve vyhrocených herních momentech. Klávesnice se také může pochlubit osvětlením Razer Chroma RGB pro každou klávesu a vícezónovým podsvícením RGB. To umožňuje téměř neomezené možnosti přizpůsobení a ponoření do hry.

Příkazový volič má přednastaveno 8 výchozích režimů, od zvětšení okna po přepínání karet prohlížeče. Kromě toho mohou uživatelé naprogramovat číselník až se 100 vlastními režimy, což jim umožní namapovat činnost číselníku ve směru i proti směru hodinových ručiček na preferovanou akci.

Pro každodenní použití mohou uživatelé naprogramovat několik aplikačních zkratek, například úpravu velikosti štětce Photoshopu, přejíždění po časové ose a další. Jednotlivé režimy lze přepínat jednoduchým kliknutím na příkazový volič a snadno je identifikovat podle barevného podsvícení voliče.

Vlevo od hlavního rozložení klávesnice je umístěno 5 makrokláves pro snadný přístup. Ty lze použít k aktivaci složitých akcí, které lze naprogramovat buď prostřednictvím aplikace Razer Synapse, nebo pomocí nahrávání maker za chodu. Klávesnice se navíc může pochlubit 3 makro klávesami podél svého okraje, což poskytuje celkem 8 pohodlně umístěných makro kláves na klávesnici.

Klávesnice je vybavena osvětlením jednotlivých kláves, které jasně svítí skrz průhledný kryt spínačů pro jasnější a živější efekt RGB. Ten je umocněn stejně jasným 38zónovým podsvícením, které je rozšířeno na magneticky připevněnou plyšovou koženkovou opěrku zápěstí, což uživateli poskytuje ještě větší ponoření do RGB.

Prostřednictvím aplikace Razer Synapse mohou uživatelé synchronizovat nejen všechna svá zařízení s technologií Razer Chroma RGB, ale také další produkty 3rd party Chroma Connect. Pro hráče je k dispozici více než 200 her s integrovanou technologií Chroma, kde osvětlení RGB reaguje podle akcí nebo situací, které se ve hře odehrávají.

Klávesnice je vybavena nejnovější generací mechanických spínačů Razer s možností volby spínačů Green Clicky pro hmatovou odezvu nebo Yellow Linear spínačů pro hladký a tichý chod. Obě varianty spínačů prošly testováním a jsou nyní dimenzovány na 100 milionů stisků kláves.

Mezi další významné funkce patří: USB 2.0 passthrough, odpojitelné konektory typu C, odolné horní pouzdro z hliníkové slitiny 5052, dvouúhelníkové stojany a frekvenci dotazování až 8000 Hz. A navíc, klávesnice obsahuje 2 vrstvy pěny tlumící zvuk uvnitř a stabilizátory mazané z výroby pro lepší akustiku při psaní.

Zdroj: Razer

Mohlo by vás zajímat

Reklama