První 24palcový dotykový monitor s ethernetovým připojením

Připojení prostřednictvím kabelu USB-C nabízí napájení o výkonu až 90 W / Dell
Dell Technologies včera představil nový monitor Dell P2424HT. Jde o první 23,8palcový dotykový monitor na světě s ethernetovým připojením.

Novinka poskytuje FHD rozlišení, konzistentní pokrytí barev a bohaté možnosti připojení k internetu i dalším zařízením. Monitor Dell P2424HT umožňuje dle webu výrobce interaktivní ovládání obrazovky všemi deseti – na obrazovce lze dotykově snadno zvětšovat a zmenšovat, odsouvat, otáčet, přetahovat, přidržovat a poklepávat, ale také listovat, komentovat a potvrzovat.

To vše v konzistentně živých barvách s pokrytím 99 % barevného prostoru sRGB a širokými pozorovacími úhly díky technologii IPS. Funkce ComfortView Plus navíc pomáhá omezovat potenciálně škodlivé modré záření, aniž by byla ovlivněna věrnost barev.

Připojení prostřednictvím kabelu USB-C nabízí napájení o výkonu až 90 W, zatímco konektor RJ45 umožňuje stabilní pevné ethernetové připojení.

Díky vestavěným rozhraním včetně HDMI, DisplayPort a dvou rychle přístupných portů USB se monitor stává efektivním nástrojem pro práci odkudkoli. 

Konstrukce kloubového stojanu umožňuje naklonit obrazovku do vhodného úhlu pro pohodlné dotykové ovládání. Nastavit je možné výšku a úhel náklonu ve třech osách, zatímco funkce Dell Power Button Sync umožňuje uživateli současně zapnout monitor a připojený počítač Dell jedním stiskem.

Zdroj: Dell Technologies

Mohlo by vás zajímat

Reklama