Originální třípásmový router Archer BE800 je branou do éry Wi-Fi 7

Na těle routeru je integrováno osm antén s podporou technologie Beamforming / TP-Link
Nový třípásmový Wi-Fi 7 router Archer BE800 disponuje rychlostí 19 Gb/s a 12 datovými toky. Designově zajímavý model poskytuje uživatelům výkonné bezdrátové i kabelové připojení.

Nový standard Wi-Fi 7 poskytuje dle webu výrobce vysokou datovou propustnost až 46,1 Gb/s na frekvencích 2,4, 5 a 6 GHz se šířkou pásma až 320 MHz. Efektivnější modulace signálu přináší oproti předchozímu standardu Wi-Fi 6/6E vyšší výkon, nižší latenci, robustnější ochranu proti rušení a vyšší účinnost datových přenosů.

Uživatelé si tak s novým routerem Archer BE800 mohou dopřát plynulé streamování obsahu, bezproblémové používání VR/AR aplikací, stejně tak jako vysoce kvalitní videokonference, náročné on-line hry či vysokorychlostní stahování.

Model je kompatibilní se všemi předchozími generacemi včetně starších Wi-Fi zařízení. Router zároveň podporuje technologii Multi-Link Operation (MLO), což kromě vyšší propustnosti a nižší latence přináší výrazně lepší spolehlivost i nedávno vzniklých aplikací.

Router Archer BE800 je zároveň vybaven širokou škálou portů. Nechybí dva 10G WAN/LAN porty, z nichž je jeden klasický RJ45 a druhý je kombinovaný RJ45/SFP+ pro optické i měděné kabely. Další čtyři 2,5 Gb/s porty a jeden USB 3.0 port představují optimální řešení pro zajištění funkčnosti celé domácí sítě.

Na samotném těle routeru je chytře integrováno osm antén s podporou technologie Beamforming, které zajišťují silné a spolehlivé připojení s velkou kapacitou a minimálním rušením.

LED displej na čele zařízení dokáže zobrazit více jak 3 000 grafických symbolů od počasí, přes aktuální čas až po emotikony. Chlazení routeru je řešeno větším chladičem, který umocňuje kovová textura těla obvodu celého přístroje. Router tak skvěle zapadne do všech moderních domácností.

Větší domácnosti pak ocení plnou kompatibilitu se standardem EasyMesh. Ten dokáže eliminovat mrtvé zóny bez signálu. Typicky se jedná o vzdálené rohy v horním patře domu nebo třeba garáž. K routeru Archer BE800 stačí přidat další router nebo extender s podporou EasyMesh, čímž vznikne jedna Wi-Fi mesh síť pro celou domácnost.

Zdroj: TP-Link

Mohlo by vás zajímat

Reklama