Minipočítač s nízkou spotřebou, který schováte snadno i za displej vašeho monitoru

 
Další 1 fotografie v galerii
ESPRIMO G558 představuje zajímavou alternativu ke stolním počítačům all-in-one / Fujitsu
Nový počítač ESPRIMO G558 má modulární konstrukci a nabízí skutečnou flexibilitu. Kombinuje v sobě malý objem, nízkou spotřebu, možnost prodloužit životnost displeje a vestavěné bezpečností funkce.

Celkový objem této novinky od Fujitsu je pouhých 0,86 litru, kompaktní konstrukce je o 96 % menší než tradiční stolní počítač typu microtower a dodává se s nejnovějšími procesory Intel Core 8. generace.

Prostorové požadavky a kabeláž jsou omezeny na nejnižší možnou míru a díky minimálnímu tepelnému výkonu a hlučnosti lze ESPRIMO G558 nainstalovat kamkoli – na zeď, pod stůl nebo za displej. Při propojení s displejem FUJITSU P24-9 TE umí kabel USB-C zprostředkovat napájení i síťové připojení a synchronizovat vypínání napájení mezi displejem a počítačem.

S malými prostorovými požadavky a mnoha možnostmi montáže znamená ESPRIMO G558 alternativu ke stolnímu počítači all-in-one, což umožňuje vytvářet flexibilní sestavy all-in-one s dodatečnou výhodou v podobě možnosti upgradovat počítač v průběhu celé životnosti displeje.

Model je na výši doby i v oblasti bezpečnosti – díky vestavěnému kryptografickému modulu TPM (Trusted Platform Module) a také volitelnému řešení ochrany dat EraseDisk, které trvale odstraní data, jakmile zařízení dosáhne konce životnosti.

Co se týká výkonu, tak tento minipočítač obsahuje procesory Intel Core 8. generace, podporu dvou displejů, podporu starších verzí pro standardní rozhraní minipočítačů (HDMI+DP, 4+2 USB, LAN, audio), paměť DDR4 2 666 MHz, podporu M.2 a disk SSD PCI Express NVMe. Na rozdíl od některých neprodyšně uzavřených jednotek na trhu lze Fujitsu ESPRIMO snadno spravovat a je možné pohodlně provádět úpravy hardwaru nebo pevných disků a paměti. Základní konfigurace novinky začíná na 15.000 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama