Praktická vychytávka pro váš přetížený notebook, která zlepší jeho výkon

 
Další 2 fotografie v galerii
Funkční a atraktivní design podstavců ještě umocňuje efektní LED podsvícení / Evolveo
Polohovatelné podstavce řady Ania umožní nejenom si při práci co nejvíce ergonomicky položit notebook, ale díky zabudovaným ventilátorům se nemusíte obávat ani jeho přehřátí, což v současných vedrech je věc skutečně praktická.

Nové podstavce tedy zajišťují nejen pohodlí při práci, ale podpoří i chlazení notebooku a ve výsledku zlepší jeho výkon. Funkční a atraktivní design podstavců ještě umocňuje efektní LED podsvícení. Všechny tři nové podstavce jsou polohovatelné.

První z této produktové řady, podstavec Ania 1, je určen pro notebooky velikosti 12-17,3″. Chlazení zajišťují dva velké 125mm ventilátory s modrým LED podsvícením a rychlostí 1 400 RPM. Úhel sklonu podložky lze nastavit do pěti poloh. Svými vlastnostmi představuje tento podstavec univerzální řešení pro většinu notebooků.

Druhá novinka (Ania 3) má šest ventilátorů o průměru 60 mm s rychlostí 2 500 RPM, modré LED podsvícení a velmi tichý chod, pouze 10 dBA. Rozložení ventilátorů zajistí rovnoměrné chlazení spodní části notebooku, včetně nejvíce ohřívané části, kterou je prostor zdroje. Tento podstavec je určen pro notebooky do velikosti 15,3″a nabízí pět poloh sklonu.

Podstavce s označením Ania 5 jsou díky svému výkonu a designu zařazeny do kategorie podložky pro herní notebooky a jsou určeny zejména pro hráče počítačových her. V nabídce jsou dvě barevná provedení podsvícení ventilátorů – červená nebo modrá. Úhel podstavce lze nastavit do pěti poloh. O chladicí výkon se starají čtyři 70mm ventilátory a jeden centrální ventilátor s průměrem 120 mm.

Nastavení otáček lze měnit v rozsahu 1 000 až 2 500 RPM. Rychlost otáček se zobrazuje na displeji, který je umístěn na spodní části podstavce. Ventilátory zajišťují tichý chod s hlučností do 13 dBA a lze je úplně vypnout. Obě verze jsou určeny pro notebooky do velikosti 15,6″.

Chladicí podstavce pod notebooky Evolveo řady Ania jsou již v prodeji, a to za 449 Kč (za model Ania 1), 299 Kč (Ania 3) či 420 Kč u modelu Ania 5.

Mohlo by vás zajímat

Reklama