Data v suchu: Externí disk s vestavěnou čtečkou paměťových karet

 
Další 1 fotografie v galerii
Přenosný pevný disk Store ‚n` Go je napájen ze sběrnice USB 3.0 / Verbatim
Na tuzemském trhu se objevil spciální externí pevný disk s vestavěnou čtečkou SD karet, která umožňuje pohodlně přenášet a zálohovat soubory z paměťových karet na pevný disk nebo počítač.

Po připojení k notebooku se pevný disk a čtečka karet zobrazují jako dvě samostatné diskové jednotky, což umožňuje přenos souborů z SD karty ve čtečce do úložiště na pevném disku nebo notebooku a naopak.

Pevný disk Verbatim Store'n'Go USB 3.0 s kapacitou 1 TB a čtečkou SD karet je dodáván spolu s paměťovou kartou Premium Verbatim SDHC 16 GB. Pro potřeby zálohování je k dispozici software Nero Backup, který pomůže uživatelům zálohovat laptop nebo pevný disk v počítači.

Obsahuje také software pro úsporu energie Green Button, který pozastavuje otáčky pevného disku ve chvíli nečinnosti, čímž zlepšuje účinnost a šetří energii.

Přenosný pevný disk Store ‚n` Go je napájen ze sběrnice USB 3.0 a je zpětně kompatibilní s libovolnými porty USB 2.0 v počítači nebo notebooku. Provoz nevyžaduje žádné externí napájení, stačí zapojit a hned používat.

Pevný disk Store ‚n‘ Go USB 3.0 se čtečkou SD karet se prodává za 1.999 Kč pro 1TB verzi dodávanou s 16GB paměťovou kartou Premium Verbatim SDHC.

Mohlo by vás zajímat

Reklama