Dobře vybavený celokovový 13,3" Full HD notebook s procesorem Intel Pentium

 
Další 2 fotografie v galerii
Novinka dokáže pracovat až 8 hodin na jedno nabití baterie / UMAX
Na naše trhu se tento měsíc objevil zajímavý notebook od Umaxu. Jde o celokovový kompaktní VisionBook 13Wa Ultra s procesorem Intel Pentium, 64 GB úložištěm a hmotností pouze 1,3 kilogramů s dostatečně dlouhou výdrží na baterii.

Novinka je vybavena 13,3 palcovým IPS displejem s Full HD rozlišením (1920 x 1080 bodů), jež poskytuje dostatečně kvalitní obraz pro práci a zábavu. Celokovové šasi zaručí pevnost a dlouhou životnost zařízení.

Na spodní straně jzařízení je přídavný slot pro M.2 SATA SSD disk, takže nebudete mít problém s kapacitou úložiště. Nechybí duální AC Wifi a Bluetooth konektivita. Pro připojení externích zařízení je osazen kromě USB 2.0 a USB 3.0 také portem USB Type -C.

Notebook lze připojit k externímu monitoru nebo HD televizi pomocí HDMI portu. Potěší také 2 MPixelová webová kamera na přední straně notebooku. Pro rychlé přihlášení využijete vestavěnou čtečku otisků prstů kompatibilní s technologií Windows Hello.

Kromě 64GB úložiště najdete na spodní straně zařízení přídavný M.2 SATA SSD slot, do kterého lze instalovat SSD přídavné úložiště pro zvětšení kapacity zařízení.

O výkon se stará čtyřjádrový procesor Intel Pentium, který je vyráběn 14nm procesem s TDP 6W a je doplňený grafikou Intel 9. generace. Nový procesor Intel Pentium N4200 je schopen pracovat s frekvencí až 2,5 GHz. VisionBook 13Wa Ultra s 4GB RAM dokáže pracovat až 8 hodin na jedno nabití baterie. Novinka se již prodává, a to za 8.990 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama