Reklama

Viděl Aldrin při své cestě na Měsíc opravdu UFO? Detektor lži jeho tvrzení z mise Apollo 11 nyní potvrdil

 
Další 4 fotografie v galerii
Sledoval nás někdo při našich misích na Měsíc? / Pixabay
Astronaut z mise Apollo 11 Buzz Aldrin údajně prošel skvěle na detektoru lži poté, co opět okomentoval svoje setkání s neznámou formou života během své historické cesty na Měsíc v roce 1969.

Buzz Aldrin (88 let) a další členové posádky astronauti Al Worden, Edgar Mitchell a Gordon Cooper byli všichni otestováni za pomoci nejmodernějších technologií v Institute of BioAcoustic Biology v Albany.

Podle expertů byli tito muži skutečně upřímně a kompletně přesvědčeni, že to, co říkají, je pravda. Aldrin vždy tvrdil, že uviděl UFO při své cestě na Měsíc: „Něco venku bylo, co bylo dost blízko na to, aby to bylo vidět – mělo to tvar „L" ", říká druhý muž na Měsíci. Aldrin je přesvědčený, že viděl UFO, ačkoliv si to jeho rozum nedokáže logicky vysvětlit.

Minulý rok mimochodem jiný pilot z Apollo 15 (Al Worden, 86 let) prozradil, že i on viděl mimozemské formy života během své mise. A zanalyzovány byly i hlasové pásky astronautů, kteří již zemřeli. Stejný názor má i Mitchell z Apollo 14, který viděl UFO dokonce několikrát.

Shrnuto a podtrženo – je to sbírka podezřelých a jaksi často se vyskytujících podivných náhod. Lidé, jež se právě vrátili z kosmu, určitě nemají zbytečnou potřebu ještě více šokovat, nemluvě o tom, že asi těžko mohli počítat s testem na detektoru lži třetí stranou po desítkách let později.

I kdyby nějaký náhodný prudič toužil po laciném fórku nebo senzaci, zcela jistě by se tak nechovala prakticky každá výprava. Tak či onak, na Měsíc můžeme v nejbližší době zapomenout – pro vlády budou jistě atraktivnější jiné projekty (cesty na Mars nebo třeba mikrodružice letící urychlené laserem ze Země až k Alpha Centauri).

 
Vstoupit do diskuze  (6)

Mohlo by vás zajímat