Astronaut NASA prý viděl organického tvora v nákladovém prostoru raketoplánu

 
Další 1 fotografie v galerii
Leland Melvin prý viděl něco průsvitného, zakřiveného, organicky vypadajícího / NASA
I když to zní (a začíná) jako z laciné sci-fi, jeden americký astronaut skutečně tvrdí, že viděl „organický mimozemský život" v raketoplánu Atlantis.

Leland Melvin toto tvrzení pronesl v rámci rozhovoru s jistým konspiračním teoretikem na sociálních médiích.

Bývalý hráč NFL tvrdí, že viděl tvora u nákladového prostoru na lodi Atlantis, která byla toho času na orbitě Země. Když to řekl dolů centrále NASA, tak její experti prohlásili, že šlo s největší pravděpodobností o odlupující se kusy ledu, které prostě jen zaujaly jeho oko svým pohybem.

Vše bylo řečeno přes Twitter (Melvin pracoval na lodi jako letový inženýr) a to v rozhovoru se Scottem C. Waringem, jenž provozuje stránky „UFO Sightings Daily".

Když se ho SCW zeptal: „Jaký máte pohled na existenci mimozemského inteligentního života v naší sluneční soustavě? Viděl jste UFO?", tak řekl: „Viděl jsem něco průsvitného, zakřiveného, organicky vypadajícího," když byl na palubě s kolegou Randym Bresnikem.

Když pak oba členové posádky ihned kontaktovali NASA, tak to nejlogičtější vysvětlení bylo právě odlupující se led. Jednoznačně také popřel, že by se NASA snažila cokoliv ututlat a pak dodal „ale člověk nikdy neví".

Toto mimochodem není poprvé, co byla NASA nařčena z toho, že blokuje resp. upravuje důkazy a neříká pravdu. A konspirační teoretikové tvrdí i to, že se již objevily u Mezinárodní vesmírné stanice četné další zvláštní věci, efekty a objekty.

Letos v březnu navíc jeden vědec (Barry DiGregorio z Buckingham University) tvrdil, že vozítko Curiosity přejelo fosilní pozůstatky jednoznačně prý od nějakých „měkkých živočichů." Připomínají údajně totiž podobné živočichy z ordoviku u nás na Zemi. Dle NASA jde ale o kamenné krystaly, jež se aktuálně analyzují.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama