Bezdrátová špuntová Bluetooth sluchátka s dosahem 10 metrů vydrží přehrávat až 9 hodin

 
Další 1 fotografie v galerii
Sluchátka disponují také mikrofonem pro hands-free volání / Trust
Pokud chcete poslouchat pohodlně hudbu například na cestě do práce nebo při odpočinku na dovolené, tak nepřehlédněte bezdrátová špuntová sluchátka Duet od společnosti Trust. Ta využívají technologii Bluetooth a dokovací stanici jako powerbanku.

Bezdrátová špuntová sluchátka Trust Duet mají obě pecky, jež jsou vyvedené v matné šedé barvě, navrženy tak, aby se daly pohodlně nosit, protože v uchu drží díky speciálním háčkům padnoucím do jakéhokoliv tvaru ušního boltce.

Sluchátka jsou dodávána v nabíjecím pouzdru s vestavěnou 500 mAh dobíjecí baterií a LED diodami signalizujícími stav. Disponují výdrží až 1,5 hodiny a pomocí stanice je lze za 35 minut nabít na plnou kapacitu hned pětkrát.

Celková doba přehrávání hudby bez připojení k elektrické síti tak dosahuje přibližně 9 hodin. Baterii integrovanou v pouzdře lze následně pomocí dodávaného USB kabelu dobít za 1,5 hodiny.

Dostatečnou konektivitu zajišťuje technologie Bluetooth 4.2, která nabízí dosah 10 metrů.

Sluchátka v sobě ukrývají také mikrofon pro hands-free volání. Sluchátka Trust Duet si můžete na našem trhu zakoupit, a to za cenu 1999 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama