Malý přenosný bezdrátový LED projektor na baterie s Wi-Fi připojením

 
Další 2 fotografie v galerii
Maximální projekční plocha je 100 palců, doporučená pak 60 palců / BenQ
Na tuzemském trhu se objeví za 14 dní zajímavý, skutečně malinkatý, LED projektor GV1 společnosti BenQ. Novinka představuje kompaktní, lehký a bateriemi napájený projektor, který umožňuje přehrávání filmů a prezentací hned z několika zdrojů.

Nový BenQ GV1 je zábavní projekční stanice o velikosti většího šálku kávy (80 x 155 x 80 milimetrů při hmotnosti 708 gramů), přičemž zcela bez kabelů dokáže v dostatečné kvalitě reprodukovat audiovizuální obsah na relativně velké ploše.

Co se týká jednotlivých parametrů, tak projektor nabízí rozlišení 854 x 480 pixelů, ovšem při relativně slabé svítivosti (jen 200 ANSI lumenů), naopak má dostatečně vysoký kontrast (100000:1).

Zdroj projekce je umístěn na samotném vrcholu a díky speciálnímu závěsu umožňuje nastavit sklon až o 15°, což znamená posunutí obrazu o 77 centimetrů ve vertikálním směru. Maximální projekční plocha je 100 palců, doporučená pak 60 palců pro umístění v pohodlně výšce ideální pro sledování.

Spolu s automatickou korekcí lichoběžníkového zkreslení vytváří projektor BenQ GV1 dostatečně kvalitní obraz s flexibilní instalací.

BenQ GV1 tak přináší dlouhou živostnost 30 000 hodin bezúdržbového LED zdroje světla. Model umožňuje přehrávání filmů, videí, prezentací či hudby přes Wi-Fi, Bluetooth nebo konektor USB-C. Novinka se objeví v prodeji již v průběhu února, a to za 9.499 Kč.

 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama