Kvalitu domácího kina zvýší projektor se 4K UHD rozlišením, vysokým dynamickým rozsahem a kontrastem

 
Další 3 fotografie v galerii
Ve sportovním režimu nechybí ani speciální fotbalové nastavení / BenQ
Pro maximální zážitek při sledování sportovních akcí a filmů je důležité mít projektor poskytujcí skutečný 4K obraz s HDR, vysokým kontrastem a dostatečně sytými barvami. To zcela splňuje nový projektor pro domácí kino BenQ TK800.

Novinka potěší i skutečně náročného diváka, protože nabízí 4K UHD rozlišení, vysoký dynamický rozsah HDR, 92% pokrytí barevného standardu Rec. 709, svítivost 3000 lumenů a několik praktických speciálních audiovizuálních režimů.

BenQ TK800 zvládne zobrazovat v maximálním rozlišení 3840 x 2160 obrazových bodů, představujících výsledných cca 8,3 milionu pixelů. Disponuje samozřejmě technologií HDR zajišťující vysokou svítivost a zvýrazněný kontrastní poměr.

O co nejlepší obraz se stará také vylepšené 4K RGBW barevné kolečko, díky kterému je dosaženo 92% pokrytí barevného standardu Rec. 709, což ve spojení s vysokým jasem 3000 lumenů poskytuje jasnou projekci světlého obsahu i v prostředí s okolním osvětlením (či při špatném zatemnění místnosti).

Menu projektoru obsahuje dedikované audiovizuální režimy pro fotbal a sport. Fotbalové nastavení zachovává přirozené odstíny kůže, zatímco zintenzivňuje svěží zelenou barvu trávníku a současně odděluje komentář a ohlasy fanoušků na stadionu. Sportovní režim také zlepšuje tóny barev a vyvažuje je v závislosti na venkovním či vnitřním prostředí.

Nechybí CinemaMaster Audio+2 systém vylepšený výkonem 5 W a použitím sofistikovaných materiálů pro membránu měniče a rezonanční zvukové komory. Variabilitu umístění projektoru v prostoru umožňuje 1,2x zoom a automatická korekce obrazu.

Projektor BenQ TK800 je již na tuzemském trhu v prodeji, a to za 33 490 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama