Přenosné projektory se svítivostí 4 100 lumenů nabízejí extrémní životnost světelného zdroje: Až 20 000 hodin

Projektory zajišťují vysoký kontrastní poměr 16 000:1 / Panasonic
Hlavní výhodou nových přenosných projektorů a projektorů s krátkou projekční vzdáleností společnosti Panasonic je vylepšená životnost světelného zdroje, která nabízí až 20 000 hodin provozu jedné lampy.

Tato zvýšená životnost je zárukou velmi nízkých celkových nákladů na provoz zařízení a lepší spolehlivosti. Životnost filtru byla prodloužena na 10 000 hodin.

Údržba je tedy nutná jen jednou za pět až sedm let v závislosti na době používání. Projektory jsou v provozu velmi tiché (produkují pouhých 30 dB) a zaručují tak nerušený průběh schůzek, seminářů a přednášek.

Projektory zajišťují také vysoký kontrastní poměr 16 000:1 v kompaktním těle a funkci sledování za denního světla, která je zárukou optimálního jasu i ve výrazně osvětlených místnostech.

I když je v současnosti zřejmý posun směrem k laseru, „neviditelné“ lampové projektory mají stále své místo na trhu. Nové projektory řady PT-LB425 jsou vhodné pro horizontální i vertikální projekci a disponují funkcí korekce lichoběžníkového zkreslení a možností projekce na zakřivené plochy. 

Díky funkcím prohlížeče z paměti USB, funkci USB Display a variabilním vstupům (HDMI, Computer In, Monitor Out) poskytují projektory také vysokou úroveň konektivity. 

 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama