Nový, výkonný, herní Wi-Fi router Nighthawk pro pařmeny

Široké pokrytí Wi-Fi signálem zabezpečuje trojice externích antén se zesilovači / NetGear
Na trhu se objevil cenově nejdostupnější dvoupásmový herní router řady Nighthawk Pro Gaming. Novinka je vybavena výkonným dvoujádrovým procesorem a operačním systémem DumaOS.

Herní router Nighthawk Pro Gaming XR300 disponuje výkonným dvoujádrovým procesorem s operační pamětí 512 MB, který v kombinaci s Wi-Fi standardem AC1750 a technologiemi QoS a Beamforming poskytuje dostatečně rychlé připojení s maximální teoretickou propustností 1,75 Gb/s (450 Mb/s v 2,4GHz pásmu a 1 300 Mb/s v 5GHz pásmu).

Široké pokrytí Wi-Fi signálem pak zabezpečuje trojice externích antén se zesilovači. Součástí routeru jsou také čtyři gigabitové LAN porty umožňující jeho propojení s libovolným multimediálním zařízením.

Model nabízí široké možnosti správy, včetně monitorování a přizpůsobení sítě. Zatímco personalizovaný interaktivní nástroj Gaming Dashboard poskytuje hráči potřebná data o odezvě či využití šířky pásma jednotlivými připojenými zařízeními v reálném čase, funkce Geo Filter minimalizuje případné prodlevy vytyčením vzdálenosti od serveru či ostatních hráčů.

Součástí softwarové výbavy routeru je také podpora ReadyShare nabízející automatické zálohování dat na připojený USB disk. Router lze instalovat, konfigurovat a spravovat prostřednictvím mobilní aplikace Nighthawk.

Zabezpečení zařízení zajišťuje kombinace podpory VPN, dvojnásobné firewall ochrany (SPI a NAT), ochrany v rámci jednotlivých standardů (802.11i, 128bitové šifrování AES s PSK) a prevence před útoky DoS. Herní router Nighthawk Pro Gaming XR300 je již v prodeji, a to za 6 260 korun.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama