Americká legenda se vrací! Těšit se můžete hned na 11 modelů

Digitální fotoaparáty Kodak se prodávají ve dvou modelových řadách / Kodak
Tato značka tvořila historii nejenom analogové, ale i digitální fotografie. Ano jde o americký Kodak, který hlásí velký návrat. A to i na tuzemský trh.

Kodak, který působil na poli fotografie více než sto let, se po téměř pěti letech vrací. V roce 2012 totiž Kodak, který světu přinesl třeba barevný fotografický film, skončil v rámci tehdejší restrukturalizace s výrobou digitálních fotoaparátů a kamer.

V současné nabídce divize KODAK PixPro s digitálními fotoaparáty a akčními kamerami včetně 360° VR kamer a kompaktů s funkcí ultrazoom si vybere něco zajímavého prakticky každý, i náročnější, fotograf.

Digitální fotoaparáty Kodak se prodávají ve dvou modelových řadách. Řada Friendly Zoom (konkrétně jde o 4 modely) je typická maximální jednoduchostí používání. Fotoaparáty této řady disponují snímáním fotografií v rozlišení 16 Mpix, záznamem HD videa, LCD displejem s živými barvami, dostatečně kvalitní světelnou optikou a až 20násobným optickým zoomem dle konkrétního modelu.

Řada digitálních fotoaparátů Astro Zoom (aktuálně 3 modely v prodeji) zaujme především možnostmi optického zoomu s obrovským rozsahem a širokou škálou nastavení v jednotlivých režimech. Ergonomicky tvarované tělo každého modelu je inspirováno profesionálními fotoaparáty. Nespornou výhodou těchto přístrojů je přítomnost optické stabilizace. S jedním objektivem a vysokým rozsahem ohniskové vzdálenosti odpadá potřeba nosit na zádech foto batoh a více objektivů.

Co se týká kamer Kodak, tak ty jsou zkonstruované pro natáčení 360° videí. Mezi produkty jsou jak Full HD, tak 4K (Ultra HD) modely. Všechny jsou odolné proti prachu, mrazu, pádu nebo stříkající vodě. Videa jsou ve všech rozlišeních kompatibilní s platformou YouTube a Facebook 360°. Po nahrání na YouTube lze videa také se speciálními brýlemi sledovat ve virtuální realitě.

Mohlo by vás zajímat

Reklama