Šestipalcový krasavec s originálním ovládáním dlaní nezklame ani fotografy a audiofily

 
Další 1 fotografie v galerii
Novinka nabídne větší displej, kapacitu baterie a operační paměť / HTC
Rám dotykové obrazovky u nového modelu HTC 11+ je opět vybaven, obdobně jako u jeho předcházející "jedenáctky", originálním způsobem interakce s telefonem – tzv. Edge Sense, kdy jednoduchým stlačením modelu (v dlani) odemknete některé aplikace, co nabízí.

Tato funkce má skutečně něco do sebe - při stisku v dlani lze provádět řadu akcí bez nutnosti dotýkat se přímo samotné obrazovky (například můžete takto snadno fotografovat, tedy stisknout spoušť). Funkce Edge Sense dokonce rozpozná krátký a dlouhý stisk, navolit si můžete, co takovým způsobem chcete vlastně otevřít nebo spustit. 

V kostce se dá říci, že nové Plusko nabídne nejenom o něco větší a kvalitnější displej (již šestipalcový a s rozlišením 2 880 x 1 440 pixelů), ale také větší kapacitu zabudované, ovšem nevyměnitelné, baterie (3 930 mAh, přičemž výhodou je také možnost rychlonabíjení díky technologii Quick Charge 3) a i větší operační paměť (6 GB RAM).

Co se týká designu, tak samozřejmostí jsou užší rámečky kolem displeje a, což je možná méně praktické, došlo k dnes tak populárnímu přesunu čtečky prstů na zadní stranu modelu. Výkon modelu jistí Snapdragon 835 a novinka se bude prodávat jak v levnější konfiguraci 4 GB RAM a 64 GB úložištěm, tak v kvalitnější 6 GB RAM se 128 GB úložištěm. 

Nové Plusko je opět vybaveno technologií HTC USonic, která kombinuje aktivní potlačení hluku a schopnost přizpůsobit zvuk podle sluchu daného uživatele. Aktivní potlačení hluku trvale monitoruje hladinu hluku v okolí a průběžně se přizpůsobuje jakémukoli novému hluku nebo rušení.

Ohledně fotografování bude i tento HTC na úrovni doby - zadní fotoaparát s rozlišením 12 MPix nabídne velmi dobrou světelnost čočky (F 1.7) a optickou stabilizaci obrazu, takže pořídíte dostatečně ostré snímky i za zhoršených světelných podmínek.

Nový HTC 11+ se na tuzemském trhu dostane do prodeje již koncem listopadu, připravit si ovšem budete muset cca 21.500 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama