Chcete poslouchat hudbu bez rušivého hluku okolí? Bluetooth sluchátka od Sony to zvládnou až 9 hodin

 
Další 2 fotografie v galerii
Ergonomický háček drží sluchátka bezpečně na místě / Sony
Bluetooth sluchátka do uší jsou již běžnou věcí, snadno dostupnou každému opravdovému audiofilovi. Ovšem sluchátka Sony WF-1000X s technologií pro odstranění šumu patří k tomu nejlepšímu, co v této oblasti na trhu najdete.

Správná sluchátka, se kterými chcete vyrazit do ulic, musí především dobře "sedět" (a nevypadávat) v uších. Model Sony WF-1000X má naštěstí ergonomický háček, jenž skutečně drží sluchátka na místě. Díky interní anténě a přídavnému držáku máte přitom stále dostatečně silný signál umožňující nepřerušované streamování.

Model disponuje malým 6mm reproduktorem, jenž by měl ovšem zaručit dostatečně  čistý zvuk (při frekvenčním rozsahu od 20 Hz až do 20 000 Hz).

Ovšem nejzajímavější na těchto sluchátkách je funkce inteligentního poslechu Smart Listening, jež díky adaptivnímu nastavení zvuku automaticky zjistí vaši činnost, například cestování, chůzi a čekání, a nastaví pro vás podle toho okolní zvuk. Přizpůsobit si ho můžete pomocí aplikace Sony Headphones Connect.

Konkrétně můžete využít některý ze dvou režimů: po přepnutí do normální režimu uslyšíte všechny podstatné zvuky pozadí. Zato v hlasovém režimu vám neunikne žádné oznámení.

Samozřejmostí je jednoduché handsfree volání díky vestavěnému mikrofonu. Prostě nechte svůj telefon tam, kde je, a mluvte už po jednom kliknutí. Praktické je také dobíjecí přenosné pouzdro, takže nemusíte mít obavy o výdrž baterie - stačí sluchátka vložit do přenosného pouzdra a dobít je cestou.

Díky tomuto speciálnímu pouzdru se můžete těšit až na 9 hodin přehrávání (konkrétně tři hodiny přehrávání na jedno nabití baterie). Co nejdelší poslech vám umožní i funkce "Automatické zapínání a vypínání", jež šetří nepoužívanou baterii.

Mohlo by vás zajímat

Reklama