Odolný bezdrátový reproduktor napájený baterií se dá ovládat hlasem

 
Další 1 fotografie v galerii
Reproduktor podporuje hlasové asistenty Google Assistant a Amazon Alexa / Sonos
Reproduktor Move vám poskytne zvukový zážitek doma, na zahradě i na cestách, přičemž podporuje více než sto streamovacích služeb, hlasové asistenty a také AirPlay2.

Model Move, který je součástí hudebního systému Sonos, využívá vedle WiFi připojení také Bluetooth. K dostání bude v druhé polovině září 2019 za 10 490 Kč.

Move v kategorii přenosných reproduktorů zaujme díky svému inteligentnímu systému, hlubokým basům, širokému zvukovému profilu a možnosti přizpůsobit si zvuk přehrávání s ohledem na akustiku každého prostředí. 

Díky silnému dosahu signálu se Move snadno připojí k dalším Sonos reproduktorům, a to i v nejvzdálenějších koutech vaší zahrady. Move je prvním produktem Sonos, který přehrává audio také prostřednictvím Bluetooth, což náročný posluchač ocení primárně na cestách, kdy Move umožňuje přehrávání zvuku přímo z telefonu nebo tabletu.

Všestrannost Move neubrala podle výrobce nic na kvalitě zvuku. Aby byl zajištěn co nejlepší zážitek z poslechu jak uvnitř, tak venku, implementoval Sonos technologii automatického ladění Trueplay. Reproduktor si sám snadno zkalibruje zvuk tak, aby co nejlépe vyvážil zvuk prostředí.

Model Move má minimalistický a oválný design v černé barvě a obstojí i v náročných venkovních podmínkách. Díky svému drsnému povrchu je odolný vůči pádům, nárazům, dešti a vlhkosti, prachu a nečistotám, UV záření a extrémním teplotám. Move má stupeň krytí IP56.

Baterie v Move reproduktoru byla navržena tak, aby si posluchač mohl užít celodenní poslech hudby, tedy až deset hodin nepřetržitého přehrávání na jedno nabití. Doma se Move automaticky připojuje k nabíjecí stanici. Režim spánku se aktivuje automaticky vždy, když se Move nepoužívá. 

Reproduktor podporuje hlasové asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Po připojení na WiFi můžete ihned bezdotykově přehrávat hudbu, kontrolovat zprávy, ovládat inteligentní domácí zařízení nebo klást otázky (ovládání hlasem v češtině však zatím není podporováno). V rámci platformy Sonos máte vždy na výběr a můžete se připojit k více než 100 streamovacím službám – plných hudby, audio knih nebo podcastů – a ovládat je pomocí aplikace AirPlay 2, nebo přímo z hudebních aplikací.

Mohlo by vás zajímat

Reklama