Udělejte si ve fotografiích ve svém mobilu pořádek a začněte na nich hned vydělávat!

 
Další 3 fotografie v galerii
Vytvořte si zkratky na své nejčastěji prohlížené fotografie / Pixabay
Určitě máte také svůj smartphone přeplněný stovkami fotografií, v nichž se vyznáte maximálně díky časové ose pořízení snímku. Přitom dobré (a co nejpřesnější) označení snímku je základ!

Pro jablíčkáře tu máme ovšem jedno velmi zajímavé řešení - novou mobilní aplikaci Photo Tagger, která vám umožní přímo přidávat štítky k fotografiím pro pozdější praktičtější a rychlejší vyhledávání.

Photo Tagger tak řeší problém výchozí aplikace „Fotografie“, která přidávání štítků nebo poznámek v iPhonech nepodporuje. Uživatelé mohou ke svým fotografiím přidávat vlastní definované štítky před nebo po tom, co je pořídí, což je základem pro chytřejší a rychlejší způsob, jak fotografie spravovat.

Zatímco uživatelé ukládají své fotografie na NAS server, zařadí se štítky do metadat souborů pro rychlejší a účinnější vyhledávání. Uživatelé také mohou vytvářet zkratky na své nejčastěji prohlížené nebo nejčastěji navštěvované fotografie nastavením souvisejících štítků jako oblíbené štítky. Verze aplikace Photo Tagger pro Android se teprve vyvíjí a bude vydána později.

Přehlednost a systematické uspořádání vlastních fotografií vám může pomoci zkusit je třeba také nabídnout k prodeji na některém specializovaném serveru. Příkladem může být již několik let úspěšně fungující aplikace Foap.com, jež umožňuje po registraci nabízet (prodávat) vaše fotodíla komukoliv na světě.

V aplikaci Foap totiž shání zajímavé fotografie i velké nadnárodní koncerny a globální společnosti. Pro ně je nákup zajímavé fotografie za několik dolarů zanedbatelná částka, přitom originální kompozice může obohatit jejich marketingovou kampaň. Ovšem vy, jako běžný uživatel, můžete v průměru za jednu fotografii získat až pět dolarů, navíc stejný snímek můžete prodat třeba několikrát.

Začít své fotografie spravovat a také prodávat můžete třeba ihned, obě aplikace jsou dostupné v App Store (aplikace Foap i v Google Play).

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama