Specialita pro audiofily: Limitovaná edice inovovaného gramofonu SL-1210GAE

Novinka bude k dostání pouze v celočerném provedení / Technics
Technics uvede na trh u příležitosti 55. výročí v limitované edici nový model gramofonu SL-1210GAE. Na vývoji modelu se podílela firma Nagaoka, která patří mezi uznávané výrobce gramofonových jehel a přenosek.

Model SL-1210GAE s přímým náhonem je postaven na platformě gramofonu Grand Class SL-1200G. V rámci vývoje limitované série se ke slovu dostala také poprvé v historii spolupráce s firmou Nagaoka, výrobcem špičkové a speciálně kalibrované přenosky.

Model SL-1210GAE bude k dostání pouze v celočerném provedení, které se již osvědčilo u ostatních produktů Technics. Dostupný bude od poloviny června 2020 v omezeném počtu 800 kusů.

Hliníkový svrchní panel o tloušťce 10 mm má eloxovanou povrchovou úpravu v černé barvě s jemnou profilací (hairline). Ve stejném provedení jsou také ovládací tlačítka a ramena, což dává gramofonu jednotný atraktivní vzhled.

Novinka SL-1210GAE je kompletně řemeslně vyrobena v Japonsku. Na vrchním panelu naleznete speciální štítek s unikátním výrobním číslem daného kusu, kde je uvedeno, že se jedná o model k 55. výročí značky.

Speciálně vyvinutý zinkový izolátor obsahuje aGEL. Jedná se o měkký gelový materiál pro pohlcování nárazů, který byl použit také na modelu SL-1000R. Zinkové těleso zajišťuje perfektní tlumení vibrací s dlouhodobou výdrží materiálu. Nový izolátor tak účinně chrání gramofon od vnějších vibrací a zajišťuje nerušenou reprodukci hudby.

Mohlo by vás zajímat

Reklama