Dokovací systém iRoom udělá iPad centrem domácnosti

Room fixDock je pevně instalovaná stylová dokovací stanice / Audiopro
iRoom je pokročilé dokovací zařízení určené pro chytré ovládání domácnosti. Motorizované a magnetické prvky činí manipulaci skutečně komfortní.

Klasické či integrované držáky jsou nejen pohodlným a bezpečným odkládacím místem, ale především vytvářejí zajímavé možnosti dotykového panelu pro ovládání systému chytré domácnosti a zabezpečení. iRoom je dodáván v provedení ze skla a hliníku.

Room fixDock je pevně instalovaná stylová dokovací stanice, která promění váš iPad ve vestavěný dotykový panel. Bez ohledu, zda je stanice fixDock umístěna ve stěně či nábytku, její skleněný povrch vypadá skvěle kdekoliv. FixDock je možné integrovat nejen do stěn, ale také do nábytku a stolů. Ať už ve funkci hudební stanice, zařízení pro streamování TV obsahu, elektronického foto-rámečku či ovládacího panelu, váš iPad je po vložení do stylové stanice fixDock vždy připraven k použití. Uvnitř dokovací stanice je neustále nabíjen pomocí originálního napájecího zdroje společnosti Apple.  

Stanice iDock neslouží pouze k elegantnímu uložení a dobíjení iPadu. Její různorodost a možnosti jsou takřka neomezené. Díky ní máte svůj iPad kdykoliv po ruce, plně nabitý, a můžete ho použít k nejrůznějším účelům – jako hudební stanici, zařízení pro streamování TV obsahu, elektronický foto-rámeček, či jako ovládací panel.

Svůj iPad můžete přeměnit rovněž ve flexibilní rozhraní pro ovládání osvětlení, audiovizuálních systémů, bezpečnostních zařízení či topení a klimatizace.  Ve spojení se stanicí iDock se jakýkoliv iPad stává zcela integrovaným a přizpůsobitelným dotykovým panelem nové generace. Je jen na vás, zda se bude jednat o panel mobilní či pevně instalovaný. Jako jeden z nástrojů plně funkčního řídicího systému je iDock bezesporu způsobem, jak si ulehčit život.

iRoom iBezel kombinuje elegantní motorizovanou vestavnou dobíjecí stanici pro iPad s ovládáním většiny automatizovaných procesů ve vaší domácnosti – to vše zcela jednoduše stiskem tlačítka na skleněném rámu.  iBezel je snadno dostupným rozhraním vašeho domácího řídícího systému. 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama