Levný bezdrátový přenosný stereo reproduktor překvapí solidním výkonem

 
Další 1 fotografie v galerii
Dosah reproduktoru je až 10 metrů / Evolveo
Na tuzemském trhu se právě objevil bezdrátový přenosný stereo reproduktor SupremeBeat F7, jenž poskytuje celkový výkon 20 W a přehrává hudební soubory nejen ze vzdáleného zařízení, ale i z microSDHC karty.

SupremeBeat F7 se dvěma pasivními basovými zářiči podporuje systém X-Bass Sound a basy přehrávaných hudebních souborů jsou proto dostatečně intenzivní. Zvuk je díky 52mm neodymovým dynamickým reproduktorům plný a vyvážený s dobře podanými výškami i středy. 

Novinka má skutečně minimalistický design, což potvrzují rozměry: 210 × 63 × 114 milimetrů. Model má černé provedení s využitím kovové mřížky, jež dovoluje tomuto téměř kilogramovému stereo reproduktoru převzít roli běžných reproduktorů v místnosti a přitom si zachovat mobilitu, bezdrátové připojení a další funkce.

Evolveo SupremeBeat F7 se snadno spáruje s vybraným zařízením podporujícím Bluetooth 4.2 a je samozřejmě zpětně kompatibilní i se staršími verzemi. Vestavěná baterie s kapacitou 4 000 mAh zajistí až 12hodinový poslech hudby.

Automatické vypnutí reproduktoru po pěti minutách nečinnosti šetří baterii a prodlužuje dobu přehrávání. Dosah reproduktoru je 10 metrů. Hudební soubory lze přehrávat i z microSDHC karty díky integrovanému MP3 přehrávači a čtečce karet.

Jestliže SupremeBeat F7 spárujete s mobilním telefonem, můžete jej využívat i pro  handsfree volání. Pro ovládání hovorů je k dispozici tlačítko pro příjem hovorů, regulace hlasitosti a vestavěný mikrofon.

Bezdrátový přenosný stereo reproduktor EVOLVEO SupremeBeat F7 je již v prodeji za 1 490 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama