Ultralehká děrovaná myš Aerox 3 přichází i v bezdrátové variantě

Aerox 3 Wireless je první herní myší, která získala certifikaci IP54 / SteelSeries
Nový model Aerox 3 Wireless vlastní nově vyvinutý TrueMove senzor a disponuje voděodolností IP54, 200hodinovou výdrží na baterii a technologií Quantum 2.0 Wireless v 66 gramů vážícím těle myši.

Bezdrátový model myši Aerox 3 váží skutečně pouhých 66 gramů. SteelSeries opět spojilo své síly se společností PixArt, aby vyvinuli senzor TrueMove Air.

Vlastní optický senzor speciálně uzpůsobený pro bezdrátový přenos signálu nabízí sledování pohybu jedna ku jedné, 18 000 CPI, 400 IPS a 40 G. Tedy vlastnosti, které umožní rychlost, konzistenci a přesnost snímání. Díky energeticky úspornému senzoru si SteelSeries mohlo dovolit také využít menší baterie, v důsledku čeho došlo k zachování nízké hmotnosti a zároveň delší výdrže myši na jedno nabití než je tomu u konkurence.

Aerox 3 Wireless je první herní myší, která získala certifikaci IP54, tedy voděodolnost, prachuvzdornost aj. Zabudovaná technologie SteelSeries AquaBarrier je navržena tak, aby chránila zdánlivě obnažený vnitřní obvod před prakticky všemi možnými vlivy prostředí. Z hlediska odolnosti a životnosti myši se jedná o velmi důležitý faktor při perforovaném designu.

Novinka disponuje bezdrátovou technologií Quantum 2.0 s dvojí možností bezdrátového připojení přes 2,4GHz síť a USB přijímač nebo přes Bluetooth. Technologií, která poskytuje 200 hodin používání v případě Bluetooth režimu připojení, resp. více než 80 hodin při připojení přes 2,4 GHz síť. Myš podporuje rychlonabíjení přes USB-C. Pokud dojde k vybití baterie, její nabití na více než 40 hodin výdrže trvá jen 15 minut nebo ji lze používat s připojeným kabelem.

Výrazného prodloužení odolnosti a tedy i životnosti myši je dosaženo také díky novému opletenému kabelu s nízkým odporem tření a PTFE kluznými plochami zajišťujícími lepší ovládání a plynulost.

Standardně je k dispozici aplikace SteelSeries Engine pro individuální nastavení včetně třízónového RGB podsvícení.

Mohlo by vás zajímat

Reklama