Řídit zábavu po celé domácnosti umožňuje vícezónové multimediální centrum

 
Další 1 fotografie v galerii
Aplikace Cinema28 podporuje až 8 metod vysílání / Pixabay
Chcete řídit chod vaší domácí zábavy přehledně a z jednoho místa? Cinema28, vícezónová multimediální aplikace, v jednom rozhraní umožňuje řídit přehrávání, vysílání multimédií a další funkce.

aplikace Cinema28 integruje funkce vysílání stávajících aplikací společnosti QNAP (jako je Photo Station, Video Station a Music Station) do jedné aplikace, a tak vám umožní centrálně řídit všechny mediální soubory v zařízení NAS a připojených úložných zařízeních.

Bez ohledu na to, kde jsou umístěna zařízení pro přehrávání (včetně počítače, chytré televize a mobilních zařízení), uživatelé mohou jednoduše přetáhnout a pustit soubory nebo seznamy skladeb pro přímé přehrávání.

V aplikaci Cinema28 je vysílání multimédií intuitivnější, snazší a můžete spravovat a přehrávat všechny své mediální soubory z jednoho rozhraní. Aplikace Cinema28 podporuje až 8 metod vysílání a doplňuje se s vynikajícími možnostmi překódování zařízení QNAP NAS.

Díky rozhraní aplikace Cinema28 můžete rychle zobrazit stav každého zařízení, příslušného uživatele NAS a aktuálně přehrávaného média. Aplikace je plně integrována s Qsirch, vyhledávacím nástrojem QNAP, který umožňuje jednoduše zadávat klíčová slova a aplikovat filtry pro rychlé vyhledávání multimediálních souborů.

Aplikace Cinema28 může přehrávat zvuk pomocí reproduktorů připojených ke zvukovému výstupu, portům USB zařízení NAS a pomocí zařízení Bluetooth.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama