Pořiďte si domácí kino s vysokým Ultra HD rozlišením. Navíc za překvapivě dostupnou cenu!

 
Další 2 fotografie v galerii
Díky 1,2× zoomu se projektor přizpůsobí jakémukoli prostoru / Benq
Máme dobrou zprávu pro všechny fanoušky domácího kina. Nový projektor CineHome W1700 jim totiž umožní získat velmi kvalitní a jasný obraz v rozlišení 4K UHD, a to za velmi dostupnou cenu.

Model BenQ W1700 je vybaven celou řadou pokročilých funkcí, jako jsou UHD (Ultra-High-Definition) 4K rozlišení (3840 x 2160 pixelů), jež poskytuje zabudovaný 8,3 Mpix snímač, nebo technologií CinematicColor zajišťující syté barvy a vysoký dynamický rozsah HDR s optimalizací pro projektory.

Novinka disponuje také barevným kolečkem RGBRGB zajišťujícím splnění nejvyšších standardů pro přesnost barev. Zásluhou více než 96% pokrytí barevného gamutu Rec. 709 s přesným výkonem (Delta E < 3) zaručuje projektor BenQ W1700 věrnou reprodukci obsahu. Projektor nabízí svítivost až 2200 ANSI, takže si můžete pouštět filmy bez problémů i přes den.

Audiovizuální výkon tohoto DLP‎ projektoru je ještě vylepšen technologiemi jako CinemaMaster Video+ a CinemaMaster Audio+. 

Projektor BenQ W1700 je lehký (4,2 kilogramy) a má na takto výkonný model docela štíhlý profil při kompaktních rozměrech (35,3 x 13,5 x 27,2 centimetrů)‎, proto zapadne dobře prakticky do každého interiéru.

Díky automatické korekci lichoběžníkového zkreslení a 1,2× zoomu se projektor snadno přizpůsobí velikosti jakéhokoliv prostoru a jeho instalace je velmi snadná.

Novinku lze připojením HDMI adaptéru, jako je například BenQ QCast/QCast Mirror, Google Chromecast nebo Amazon Fire TV Stick snadno proměnit v chytré zařízení a okamžitě začít streamovat TV pořady, filmy, sportovní přenosy a dokonce i videohry na velkou projekční plochu.

Projektor pro domácí kino BenQ W1700 s rozlišením 4K UHD a funkcí HDR bude k dostání na začátku ledna 2018, a to za předpokládanou cenu 39 990 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama