Repro bedýnky, na které sedá prach, už vyhoďte: Zkuste akustiku s neviditelnými reproduktory

 
Další 2 fotografie v galerii
Vytvořte si plnohodnotný neviditelný audiosystém 5.1 nebo 7.1. / Stealth Acoustics
Každý, kdo si někdy stavěl domácí kino, ten problém dobře zná: kam umístit reproduktory, aby zvuk byl dokonalý a zároveň nikde ničemu nepřekážely. Váš bytový prostor ničím určitě nenarušíte, pokud vyzkoušíte zabudované, tzv. neviditelné, reproduktory.

I v České republice působí již několik firem, které vám zabudované reproduktory nainstalují do vašeho interiéru přímo na míru. Reproduktory jsou po instalaci zcela skryty, ať již omítkou, tapetou, kůží či dřevěným obložením, přitom by i takto kompletní skrytí nemělo mít prakticky žádný vliv na kvalitu podání zvuku.

Současné technologie navíc eliminují zpětnou vazbu, takže zabudované reproduktory nabízí vskutku čistý zvuk. Zajímavostí je možnost umístit reproduktor i do stropu. 

Například řada LineaResponse G (LRG) neviditelných reproduktorů společnosti Stealth Acoustics obsahuje nový materiál čelního panelu Fidelity Glass, který poskytuje teplejší a přirozenější zvuk. 

Technologie LRG poskytuje ideální zvuk pro domácí kino vydávající plný a přirozený zvuk i na velmi nízkých úrovních poslechu. Robustní konstrukce pak zajišťuje dostatečný zvuk i na hlasitějších úrovních poslechu.

Neviditelné širokopásmové reproduktory a subwoofery LRG poskytují spolu se zesilovači kompletní „systémový” přístup k neviditelným reproduktorům. Ovládat vše můžete nejenom dálkovým ovladačem, ale také například svým chytrým mobilním telefonem.

I s neviditelnými reproduktory si tedy můžete doma pořídit plnohodnotný audiosystém 5.1 nebo 7.1. Jedinou otázkou zůstává, zda při nějakém technickém problému některého z reproduktorů nebudete muset doma rozkopat polovinu bytu.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama