Malý přenosný LED projektor M2e zvládá okamžité automatické ostření

Model M2e poskytuje obraz ve Full HD rozlišení / ViewSonic
Kompletní zaostření během jedné sekundy, automatická detekce změny polohy a přeostření - to vše zvládá nový přenosný Full HD smart LED projektor M2e společnosti ViewSonic.

Novinka totiž využívá technologii ToF (Time-of-Flight) pro dosažení okamžitého automatického zaostření. Technologie ToF umožňuje projektoru M2e okamžitě automaticky zaostřit za pouhou jednu sekundu, což je v porovnání se současnými metodami 3 až 5krát rychlejší.

Model také zaujme optickou přesností a jednoduchým nastavením, jeho přenositelnost navíc umožňuje flexibilní využití pro domácí zábavu i práci. ToF senzory jsou jedním z typů technologie LIDAR (Light Detection and Ranging), která měří vzdálenost na základě doby šíření fotonů mezi vysílačem senzoru a cílovou oblastí, což umožňuje přesné určení vzdálenosti bez ohledu na vlastnosti povrchu objektu. Mají rovněž přesnou linearitu a až třímetrový dosah detekce s plným zorným polem.

Tradičně, když je projektor přesunut, je potřeba jej znovu zaostřit stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači pro spuštění automatického zaostření nebo ručním nastavením zaostřovacího prstence.

Díky vestavěnému G senzoru M2e dokáže detekovat změnu polohy a automaticky spustit okamžité zaostření na základě užití ToF technologie. 
 
M2e je navržen pro domácí zábavu a práci z domova. Je snadno přenositelný, nastavitelný a jednoduše se také připojuje. Váží pouze jeden kilogram, takže je možné ho nosit v kabelce nebo batohu a v domácnosti ho lze umístit prakticky kamkoliv.

Díky funkcím, jako je okamžité zapnutí/vypnutí, okamžité automatické zaostření a automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, a díky stojánku pro přizpůsobení úhlu projekce, je nastavení M2e prakticky bezpracné.

Snadné je i propojení M2e s vašimi dalšími přístroji. Uživatelé mohou přenášet nebo zrcadlit obsah z jejich chytrých telefonů na velké obrazovce prostřednictvím Wi-Fi, připojit sluchátka nebo reproduktory pomocí Bluetooth anebo streamovat napřímo prostřednictvím kabelu USB-C.

Model M2e poskytuje obraz ve Full HD rozlišení a široké barevné spektrum pokrývající 125% Rec.709 podporované LED technologií 2. generace, která zvládne zobrazit obraz o úhlopříčce 80" ze vzdálenosti 2,1 metru.

Díky nízké provozní teplotě LED světelného zdroje a odvětrávacímu designu ViewSonic, se uživatelé mohou plně ponořit do sledování, aniž by je rušil otravný zvuk ventilátoru. 

Mohlo by vás zajímat

Reklama