Ikonická tlačítková Nokia 8000 4G v moderním hávu přichází

Zajímavý design telefonu podtrhuje pouzdro, které připomíná sklo / Nokia
Tento týden se začala v České republice prodávat nová Nokia 8000 4G, která potěší všechny, kteří hledají klasický tlačítkový telefon v moderním zpracování.

Novinka disponuje na malý mobil relativně velkou 2,8palcovou obrazovkou, která nabízí dostatek prostoru a vysoký jas pro pohodlnou práci za každých podmínek. 

Praktickou ergonomií se může pochlubit nejen konstrukce telefonu, ale také klávesnice. Polykarbonátové zpracování a dlouhá výdrž na jedno nabití pak zajistí, že Nokia 8000 4G odolá všem nástrahám běžných dní.

Zajímavý design telefonu podtrhuje pouzdro, které připomíná sklo, k dispozici jsou barvy inspirované drahokamy, jako je bílý opál, černý onyx, modrý topaz nebo zlatý citrín. Styl umocňuje elegantní chromovaný středový rámeček.

Nokia 8000 4G taktéž potěší širokou nabídkou moderních aplikací jako jsou WhatsApp, Facebook, Google Mapy a YouTube. Díky 4G připojení funguje vše hladce a plynule. Nechybí možnost ani instalace dalších aplikací z obchodu KaiStore nebo integrovaný Google Asistent.

Nokia 8000 4G bude již koncem tohoto týdne dostupná na pultech tuzemských obchodů (zatím) v černé barevné variantě, a to za doporučenou cenu 2 299 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama