27palcový IPS monitor se 4K rozlišením určený nejenom fotografům

K dispozici je připojení přes USB-C umožňující přenos video a audio signálu / BenQ
Nový monitor BenQ SW271C, který se objevil na českém trhu, byl navržen zejména pro práci s fotografiemi a videem, a proto je vybaven technologií AQCOLOR zaručující přesnost barev, resp. garantuje individuální kalibraci každého kusu.

Model BenQ SW271C je 27palcový IPS monitor s 4K rozlišením 3840 x 2160 pixelů. Matně černý povrch doplňují modré doplňky na výškově stavitelném stojanu s možností naklopení, otočení v obou osách a to včetně pozice na výšku.

Novinka staví na precizním zobrazení, což podtrhuje již 3. generace technologie Uniformity poskytující konzistentní podsvícení a syté barvy po celé ploše obrazovky.

16bitový panel splňuje požadavky na barevnou přesnost širokým pokrytím barevných prostorů – 99 % Adobe RGB, 100 % sRGB/Rec.709 a 90 % DCI-P3/Display P3. Kromě toho podporuje i HDR10 a HLG, včetně 24/25/30P video formátu.

BenQ SW271C disponuje kalibračním reportem od společností CalMAN a PANTONE pro maximální důvěru v zobrazované barvy. Kontrolu výsledného díla a simulaci tištěné fotografie přímo na obrazovce zajišťuje i v monitoru integrovaná aplikace Paper Color Sync.

K dispozici je připojení přes USB-C umožňující přenos video a audio signálu, dat i napájení externích zařízení až do 60 W. K dispozici je také inovovaný ovladač Hotkey Puck.

Model SW271C je kompatibilní s SDI a HDMI zařízeními, což otevírá prostor pro připojení těchto zařízení přímo do monitoru pro stabilní signál bez komprese a přirozenou kvalitu videa při použití AJA nebo BlackMagic režijních systémů. BenQ SW271C je již v prodeji, a to za 40 990 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama