16kanálový síťový 4K Ultra HD videorekordér s podporou PoE a H.265

K alarmovým vstupům lze připojit pohybové nebo kontaktní senzory automatického spouštění nahrávání / D-Link
Zajímavé řešení kamerového dohledu nabízí firmám dobře vybavený a samostatně fungující NVR videorekordér s připojením a napájením až 16 IP kamer.

Zařízení DNR-4020-16P je vybaveno porty PoE, jejichž pomocí lze připojit a napájet až 16 samostatných kamer, a je navrženo tak, aby umožňovalo monitorování, kdekoli je to zapotřebí.

Podpora kódování H.265/HEVC (High Efficiency Video Coding) snižuje nároky na potřebnou šířku pásma sítě a umožňuje ukládat víc hodin záznamu bez nutnosti snížení kvality nebo rozlišení videa. 

Model D-Link DNR-4020-16P disponuje několika režimy nahrávání: nepřetržité, podle časového rozvrhu nebo při výskytu vybrané události. DNR-4020-16P má obsahuje dvě pozice pro pevné disky s maximální kapacitou 16 TB, což umožňuje bezpečné zaznamenávání a uchovávání videozáznamů. Nabízí také možnost zálohování videí na externí USB disk nebo alternativní síťové úložiště.

K alarmovým vstupům lze připojit pohybové nebo kontaktní senzory automatického spouštění nahrávání. Alarmové výstupy zase dávají možnost zapínat například vizuální nebo akustickou výstražnou signalizaci.

Díky vestavěným HDMI a VGA portům a také podpoře klávesnice a myši se dá DNR-4020-16P používat k monitorování a přehrávání v reálném čase zcela samostatně a není zapotřebí další počítač ani software. Uživatelsky přívětivé rozhraní nabízí obsluhu 16 kanálů k simultánnímu živému zobrazení, nahrávání, přehrávání a ovládání pohybu a zoomování kamer. 

Mohlo by vás zajímat

Reklama