Nové výkonné 14palcové notebooky Tecra A40-G s výdrží až 13 hodin

14palcový displej představuje optimální volbu pro práci na cestách / Dynabook
Dva modely lehkého a odolného notebooku Tecra A40-G kombinují dostatečně vysoký výkon, odolné provedení, bohatou konektivitu a řadu funkcí k zabezpečení vzdálené práce.

Základem přístroje, který nabízí zajímavý poměr užitných vlastností a ceny, jsou procesory Intel Core 10. generace.

Rychlou práci na náročných úkolech při současném využívání několika aplikací i rychlý start uspaného systému podporuje operační paměť s kapacitou od 8 GB a také SSD disky. Stabilní připojení k bezdrátové síti umožňuje adaptér WiFi 6 Intel 802.11ax a pro připojení externích periferií je k dispozici jeden port USB Type-C, dvě rozhraní USB 3.1, Gigabit LAN port, čtečka micro-SD karet a HDMI port v plné velikosti.

Další možnosti otvírá samostatně dodávaná dokovací stanice USB-C. Komfort při večerní práci zvyšuje pohodlná a podsvícená klávesnice.

14palcový displej představuje pro mnoho uživatelů optimální volbu pro práci na cestách. Jeho antireflexní provedení snižuje namáhání očí a zajišťuje výbornou viditelnost i na přímém slunci a v prostředí s proměnlivým osvětlením.

Odolné, a přitom tenké tělo notebooku Tecra A40-G přitom odpovídá z pohledu odolnosti vojenským standardům a přístroj váží pouhých 1,47 kg. Vestavěná baterie umožňuje v kombinaci s nástroji optimalizujícími vyžití výkonu práci až po dobu 13 hodin a v případě potřeby je k dispozici funkce rychlého nabíjení, která dodá přístroji během 30 minut nabíjení energii na 4 hodiny práce.

Základní lokalizovaný model Tecra A40-G-10H je osazen procesorem Intel Core i5 (10210U), který podporuje 8 GB operační paměti, a pro data je k dispozici SSD disk s kapacitou 256 GB. Jeho cena je 27 990 Kč. Pro náročnější uživatele je určena konfigurace Tecra A40-G-11J s procesorem Core i7 (10510U), 16 GB RAM a 512 GB SSD diskem za 34 290 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama