I starší televize mohou získat chytré funkce a streamovací služby

MediaBox XA400 je zajímavý i díky vysokému 4K Ultra HD rozlišení obrazu / Pixabay
Dokonce I z deset let staré televize si zájemci vytvoří Smart TV s přístupem do všech streamovacích služeb na Google Play.

Snadno si také v televizi bezdrátově promítnou fotky a videa z telefonu, navíc ji mohou ovládat hlasem.

Tesla MediaBox XA400 Android TV získala i oficiální certifikát od Googlu, což majitelům zaručuje automatickou aktualizaci systému Android TV a bezproblémový chod aplikací.

„Multimediální centrum Tesla MediaBox XA400 je pro majitele starších televizí nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak získat funkce Smart TV a přitom nekupovat úplně novou televizi. Díky oficiální certifikaci od Googlu získávají majitelé MediaBoxu XA400 jistotu, že se operační systém v jejich zařízení automaticky aktualizuje podobně jako jejich chytrém telefonu. Majitelům stačí jakákoliv starší televize s HDMI vstupem a internetové připojení v jejich domácnosti, a mohou si užívat Netflix, Voyo, Spotify a nepřebernou nabídku dalších filmoték, rádií, her a aplikací v Google Play,“ popisuje vlastnosti Tesla MediaBoxu XA400 Věra Kovaříková ze společnosti Inter-sat.

Kromě certifikátu od Googlu je výhodou MediaBoxu XA400 i zabudovaný Chromecast built-in. Jedná se o funkci, která majitelům umožňuje na televizi bezdrátově zobrazit a přehrávat obsah z chytrého telefonu nebo tabletu – mohou tak na velké obrazovce s rodinou nebo přáteli sdílet své fotky, videa i audio.

MediaBox XA400 je zajímavý i díky vysokému 4K Ultra HD rozlišení obrazu a věrnému zvuku Dolby Audio. O plynulé přehrávání i chod aplikací se stará čtyřjádrový procesor Amlogic S905X2-B s frekvencí 1,6 GHz a 2 GB rychlé operační paměti DDR4.

Vnitřní paměť nabízí 8 GB prostoru na instalaci streamovacích služeb, aplikací nebo třeba her. Nechybí ani bluetooth pro bezdrátové připojení klávesnice, myši nebo gamepadu. Samozřejmostí je USB konektor pro připojení flash disku nebo externího pevného disku, a čtečka paměťových karet. Tesla MediaBox XA400 je již v prodeji, a to za 1.999 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama