Herní myš Genesis Krypton 290 s nepřehlédnutelným LED osvětlením

Optický snímač s rozlišením 6400 DPI se stará o přesnost / Genesis
Nový model Genesis Krypton 290 zaujme ergonomickým pouzdrem, ve kterém se ukrývá snímač s rozlišením 6400 DPI, vestavěná paměť pro ukládání nastavení a několik spínačů pro usnadnění a zefektivnění práce.

Herní myš Genesis Krypton 290 váží pouhých 99 gramů a má symetrický tvar. Je vybavena sedmi programovatelnými tlačítky, která lze konfigurovat pomocí softwaru.

Umožňuje nahrávání maker a změnu nastavení osvětlení, která lze uložit do vestavěné paměti. K dispozici je 16 milionů barev, ze kterých uživatel může vybrat. Podsvícený je válec, logo a LED dioda linoucí se podél základny.

Spínače s životností 10 milionů kliknutí poskytují uživatelům bezproblémové fungování. Optický snímač s rozlišením 6400 DPI se stará o přesnost, která je velmi důležitá při hraní her.

Snímač disponuje šesti stupni citlivosti, přičemž minimální nastavení činí 200 bodů na palec. Aktuálně zvolenou úroveň zobrazuje indikátor DPI. Podle výrobce dokáže snímač sledovat pohyb rychlost až 66 palců za sekundu a zvládá zrychlení až 22 G.

Genesis Krypton 290 se k počítači připojuje pomocí 1,8 metrů dlouhého USB kabelu. K dispozici bude v černém a bílém provedení.

Mohlo by vás zajímat

Reklama