Centrum pro ukládání souborů se čtyřjádrovým procesorem Marvell

Model TS-435XeU je standardně vybaven čtyřmi 3,5” pozicemi pro disky SATA / QNAP
Nové 4pozicové zařízení NAS TS-435XeU využívá čtyřjádrový procesor Marvell OCTEON TX2 CN9131 s frekvencí 2,2 GHz. Díky kompaktnímu šasi s malou hloubkou 1U lze TS-435XeU snadno instalovat do malých multimediálních skříní nebo míst s rozsáhlou kabeláží.

TS-435XeU je základní zařízení NAS pro montáž do racku, které obsahuje podle informací výrobce dva porty 10GbE a dva porty 2,5GbE, dva sloty M.2 PCIe Gen 3 NVMe SSD, škálovatelnost úložiště a velmi očekávané podnikové a multimediální funkce.

Model TS-435XeU je standardně vybaven čtyřmi 3,5” pozicemi pro disky SATA a 4 GB paměti DDR4 (s možností rozšíření na 32 GB). Vestavěné dva porty 10GbE a dva porty 2,5GbE pomáhají zefektivnit pracovní postupy pro masivní přenos souborů, vysokorychlostní zálohování/obnovu a přenos multimédií a zároveň podporují slučování portů a vyrovnávání zátěže pro zvýšení výkonu a spolehlivosti.

Díky dvěma slotům M.2 NVMe SSD mohou uživatelé do zařízení TS-435XeU instalovat disky SSD (prodávají se samostatně) a využít cache pro zvýšení výkonu aplikací a snížení latence nebo použít automatické stupňování Qtier pro maximalizaci využití úložiště a efektivity.

Zařízení TS-435XeU splňuje požadavky na zabezpečení, zálohování, sdílení souborů a centrální správu. Qsync zefektivňuje synchronizaci souborů napříč týmy pro zvýšení produktivity.

Blokové snímky zajišťují ochranu dat a poskytují okamžité obnovení a mohou pomoci s ochranou před dopady útoků ransomwaru. HBS (Hybrid Backup Sync) usnadňuje úlohy lokálníh/vzdáleného/cloudového zálohování. Kapacitu úložiště TS-435XeU lze škálovat připojením úsporných rozšiřujících úložných jednotek QNAP.

Model TS-435XeU poskytuje integrované centrum aplikací (App Center), které obsahuje bohaté aplikace pro zvýšení aplikačního potenciálu NAS, jako je hostování kontejnerů, zavedení brány cloudového úložiště, implementace profesionálního kamerového systému pro dozorování a mnoho dalšího.

Zdroj: QNAP

Mohlo by vás zajímat

Reklama