Sleduje cizí inteligence naši planetu? Konspirátoři věří, že mají důkaz na videu

 
Další 3 fotografie v galerii
Sleduje snad někdo, co děláme na ISS? / Pixabay
Zvláštní záznam jakýchsi jasných světel na International Space Station (ISS) je podle konspiračních teoretiků jasné odkrývání se UFO rušícího svůj štít neviditelnosti.

Živý feed zachytil pozornost mnoha lidí a lovců UFO, protože byl blízko ISS a blikal tam. Podle názoru konspiračních teoretiků, jež toto video vystavili na web, cokoliv to je, musí to být opravdu obří, jelikož to je od ISS umístěno v určité vzdálenosti.

Další lovci UFO tvrdí, že viděli mamutí cizáckou loď velkou nejméně 300 metrů v průměru, jež prý proletěla mezi Zemí a Měsícem za pouhou minutu. Experti ovšem tvrdí, že je to prostě jen světelný efekt – známý „lens flare" efekt a odlesk čoček.

Video bylo vystaveno belgickým YouTube kanálem UFO Today a ukazuje živé vysílání vesmírné lodi ze 14. dubna 2018: „Vidíme mezinárodní vesmírnou stanici na orbitě okolo Země, když se rázem objeví něco, co vypadá, jako by zde vypínalo ochranné štíty „neviditelnosti" UFO."

UFO Hunters dále tvrdí, že magnetické pole Země interferuje se štíty z UFO a to způsobuje, že se krátce odhalilo, čímž vznikl efekt jakoby zablesknutí. Vypadá to, jako když si dáte kus hliníkové fólie do mikrovlnné trouby a zapnete ji. A ať prý tento objekt byl již cokoliv, muselo to být něco velmi, velmi velkého, ba gigantického.

Další lovec UFO (Scott C. Waring) má také další teorii: podle něj to není jedno UFO, ale rovnou šest UFO! S tím, že jedno je natolik velké, že může mít i 300 metrů v průměru a říká: „Toto UFO je fakt neuvěřitelné! Vykazuje tvar jednoho svítícího disku. Ten se dělí na 4-6 blikajících kruhů. Poté se UFO ukáže celé, takže je jasné, že je tam jedno obří."

ISS je díky podobným efektům (odlesky ve všech formách) ale velmi dobře známá již pěknou řádku let, takže skepticismus je stále na místě.

 
Vstoupit do diskuze  (5)

Mohlo by vás zajímat

Reklama