Šestipalcová čtečka s dotykovou obrazovkou umožňuje poslouchat také audioknihy

 
Další 3 fotografie v galerii
Model Touch HD 2 je vybaven 8 GB vnitřní pamětí / PocketBook
Také elektronického čtení se neustále vyvíjí a prakticky všechny nové trendy v této oblasti zachytila čtečka PocketBook Touch HD 2. Kromě jiného nabízí i zajímavou funkci SMARTlight.

Uvedená technologie, tzv. SMARTlight, umožňuje nastavit nejen jas, ale i teplotu barvy nasvícení displeje. V automatickém režimu pak SMARTlight vybere nejlepší volbu rovnováhy intenzity světla a teploty vzhledem k denní době a vašemu biorytmu.

Novinka umožňuje čtenářům vytvářet osobní profily a naplánovat tak intenzitu a teplotu nasvícení displeje pro libovolnou denní dobu v závislosti na osobních preferencích a dennímu plánu. Systém umožňuje vytvoření libovolného počtu takových uživatelských profilů.

Čtečka je vybavena infračervenou multisenzorovou dotykovou obrazovkou s rozlišením HD a 300 DPI. Integrované audio funkce nabízejí možnost poslouchat audioknihy, nebo během čtení vychutnávat hudbu.

Model Touch HD 2 je vybaven 8 GB vnitřní pamětí a slotem pro kartu microSD (až 32 GB) pro uložení dostatečně velké digitální knihovny a kolekce audioknih. PocketBook Touch HD 2 Ruby Red podporuje 17 nejpoužívanějších formátů e-knih bez nutnosti konverze a 4 grafické formáty (JPEG, BMP, PNG, TIFF).

Díky vestavěnému Wi-Fi adaptéru a službám Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync a PocketBook Cloud se do zařízení snadno a rychle doručí elektronický obsah bez nutnosti připojení k počítači. Novinka je již na tuzemském trhu v prodeji, a to za 3 899 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama