Škoda odhalila první skici exteriéru nového SUV VISION 7S s robustním nárazníkem

 
Další 1 fotografie v galerii
Světlomety jsou posunuty více k bokům vozu a jsou uspořádány ve dvou řadách nad sebou / Škoda Auto
Mohutný podvozek, velká aerodynamicky optimalizovaná kola a mírně se svažující linie střechy směrem k zádi. Skici zobrazují mohutné SUV s výrazně tvarovanou přídí a světlomety ve tvaru písmene „T“.

Exteriérové skici čistě elektrické studie Škoda VISION 7S ukazují nově navrženou mohutnou příď. Výrazně širší a plošší přední maska je uzavřená a tmavá. ŠKODA AUTO tak prvními skicami exteriéru studie VISION 7S odhaluje další detaily svého nového designového jazyka.

Světlomety jsou posunuty více k bokům vozu a jsou uspořádány ve dvou řadách nad sebou. Nad nimi se nachází ostře řezaný pás denního svícení, který zasahuje až ke hranám výrazně rozšířených blatníků. Světelnou grafiku tím doplňuje do tvaru písmene „T“.

Výrazně tvarovaná přední kapota nese známý designový prvek v podobě linie typické pro vozy ŠKODA. Zcela nový robustní nárazník tvoří sedm vertikálně uspořádaných otvorů pro přívod vzduchu, z nichž prostřední je zvýrazněn oranžovým segmentem.

Spodní část předního nárazníku má hliníkovou ochranu podvozku. Velká aerodynamicky optimalizovaná kola podtrhují mohutný vzhled studie VISION 7S. Boční pohled se vyznačuje čistými plochami a linií střechy, která se směrem k zádi mírně svažuje.

Nový designový jazyk značky ŠKODA navazuje na známé hodnoty značky, jako je robustní vzhled, funkčnost a autentičnost. Příznačný je velkorysý prostor, odolné a udržitelné materiály a aerodynamicky efektivní tvary.

Zdroj: Škoda Auto

Mohlo by vás zajímat

Reklama