Pro fanoušky F1: Nové voděodolné Bluetooth reproduktory jsou inspirované týmem formule 1 McLaren

 
Další 1 fotografie v galerii
Nové reproduktory jsou voděodolné s výdrží baterie až 20 hodin / McLaren
Právě dnes uvedla společnost Ultimate Ears ve spolupráci s týmem formule 1 McLaren na trh dva nové reproduktory Ultimate Ears MEGABOOM z nové limitované edice.

Nová edice MEGABOOM McLaren bude dostupná ve dvou designech, které poukazují na odkaz a dlouhou historii týmu McLaren. Zároveň jsou inspirované barvami dvou ikonických modelů aut tohoto týmu.  

První model MEGABOOM McLaren MCL33 je inspirovaný modelem McLaren Challenger 2018, jenž na první pohled zaujme křiklavou oranžovou barvou, což je odkaz na původní model formule, se kterým McLaren závodil před 50 lety.

Druhá edice MEGABOOM McLaren MP4/4 vychází z jednoho z nejpopulárnějších modelů v celé historii formule 1. Vůz MP4/4, který je s 15 vyhranými Velkými cenami v roce 1988 považován za nejúspěšnější model, slaví tento rok 30. výročí.

Reproduktory MEGABOOM jsou voděodolné (certifikát IPX7) a prakticky nezničitelné, s výdrží baterie až 20 hodin a dosahem Bluetooth do 30 metrů. K dispozici bude i aplikace MEGABOOM, která umožňuje bezdrátové propojení až 150 reproduktorů modelů Ultimate Ears BOOM, BOOM 2 a MEGABOOM pro ozvučení velkých akcí.

Edice MEGABOOM McLaren MCL33 a MEGABOOM McLaren MP4/4 jsou dostupné ve vybraných evropských zemích od 11. května, a to za 7 690 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama