Bezdrátový reproduktor legendární značky s tříkanálovým zesilovačem vydrží přehrávat až 16 hodin

 
Další 2 fotografie v galerii
Celý systém reproduktoru může nabídnout výkon až 215 W / Bang & Olufsen
Značka Bang & Olufsen patří ve světě audiovizuální elektroniky mezi legendy a i dnes se drží na špičce. To potvrzuje i nový přenosných bezdrátový reproduktor Beoplay P6.

Srdcem tohoto nového reproduktoru je tříkanálový digitální zesilovač s výkonem 1x 36 W pro basový reproduktor a 2x 30 W pro širokopásmové měniče. Celý systém tak může nabídnout maximální výkon 215 W.

Základem modelu je vylepšený systém digitálního zpracování zvukového signálu, které využívá speciální algoritmy Bang & Olufsen. Tyto algoritmy jsou přizpůsobeny pro efektivní správu napájení, aby reproduktor mohl nabídnout co nejdelší poslech na jedno nabití. Pokročilé ochranné systémy navíc zajišťují, že nemůže dojít k poškození žádné součástky přetížením.

Díky uvedeným technologickým vychytávkám má Beoplay P6 výdrž až 16 hodin nepřetržitého přehrávání na jedno nabití. Reproduktor přináší navzdory svým kompaktním rozměrům dostatečně kvalitní a hlasitou reprodukci v celém frekvenčním rozsahu.

Novinka se bude snadno ovládat, protože Beoplay P6 disponuje ohebnými tlačítky integrovanými do hliníkového těla. Nechybí ani tlačítko OneTouch Button, které zpřístupní chytré funkce. Mezi ty patří přístup k Siri nebo Google Assistant v telefonu, přijímání hovorů, nebo přepínání mezi zvukovými profily ToneTouch. Samotná konstrukce je odolná proti stříkající vodě a prachu, což umožňuje použití reproduktoru v jakémkoliv prostoru domácnosti.

Na tuzemském trhu se Beoplay P6 objeví již příští týden, ve dvou barevných variantách "black" a "natural", a to za 10 399 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama