Obrovskou pracovní plochu přináší nové 40palcové profesionální monitory Philips

Monitor je vybaven i integrovaným háčkem na sluchátka / Philips
Nové modely Philips 40B1U5600 a 40B1U5601H nabízejí snadnou konektivitu pomocí technologie USB-C, vysokou kvalitu obrazu spojenou s UltraWide QHD rozlišením a s DisplayHDR.

Obě novinky nabízí dle webu Philips 40palcový formát a UltraWide Crystal Clear rozlišení 3440 x 1440 pixelů. Technologie IPS LED a DisplayHDR 400 dále vylepšují vizuální sílu těchto monitorů, přičemž poskytují široké pozorovací úhly 178/178 stupňů.

S tímto druhem vizuální palebné síly mohou fotografové, grafici a architekti počítat s přesností, zatímco finanční experti a uživatelé tabulek všech kategorií si mohou užívat prostor, který jim umožňuje snadno porovnávat dokumenty vedle sebe.

Monitory 40B1U5600 a 40B1U5601H jsou vybaveny konektory USB typu C s napájením, což je ideální pro nepřehledný multitasking. Jediný tenký, reverzibilní kabel USB-C poskytuje snadné připojení a umožňuje uživatelům sledovat video ve vysokém rozlišení a zároveň přenášet data vysokou rychlostí a současně nabíjet kompatibilní zařízení.

Model 40B1U5601H však poskytuje ještě větší konektivitu. Model je možné v případě potřeby pohodlně, rychle a bezpečně připojit přes USB-C, zatímco DisplayPort-out umožňuje uživatelům řetězit více displejů pomocí jediného kabelu. Díky integrovanému přepínači KVM MultiClient mohou uživatelé ovládat dva samostatné počítače v sestavě s jedním monitorem, klávesnicí a myší a pohodlně přepínat mezi zdroji.

40B1U5601H navíc nabízí vestavěnou 5MP webovou kameru s rozpoznáváním obličeje Windows Hello a mikrofonem s potlačením šumu, který umožňuje bezpečnou komunikaci při práci z domova nebo při vzdálené spolupráci.

Monitory jsou vybaveny také řadou udržitelných funkcí, jako je energeticky úsporný PowerSensor, který automaticky upravuje jas monitoru v závislosti na přítomnosti nebo nepřítomnosti uživatele před obrazovkou, což má za následek až 75% úsporu energie.

Monitory vždy poskytují dostatečnou úroveň jasu s minimální spotřebou díky funkci LightSensor. Ať už se jedná o 40B1U5600 nebo 40B1U5601H, uživatelský komfort je zaručen díky vestavěným stereo reproduktorům, integrovanému háčku na sluchátka pro snadný přístup ke sluchátkům, nastavitelnému stojanu (nastavení výšky, naklánění, otáčení a úprava zešikmení monitoru) a praktickému držáku VESA. 

Monitor Philips 40B1U5600 je již v prodeji, a to za 19 424 Kč. Monitor 40B1U5601H pak bude dostupný od poloviny ledna za doporučenou cenu 21 825 Kč.

Zdroj: Philips

Mohlo by vás zajímat

Reklama