Chcete používat vlastní chytrý telefon jako firemní a pohodlně pracovat i mimo kancelář?

 
Další 3 fotografie v galerii
Aplikace podporuje protokol SIP-TLS / Pixabay
Mobilní aplikace Softphone je skutečně praktická věc. Díky ní můžete používat své vlastní chytré telefony jako firemní.

Aplikace je docela jednoduchá, ale hlavně dostatečně zabezpečená. Kombinuje audiovizuální komunikaci v mobilním zařízení, což umožňuje zaregistrovat chytré telefony zaměstnanců jako firemní linky.

To znamená, že ať již zaměstnanci pracují v kanceláři či mimo ni, mohou vytáčet a přijímat audio a video hovory, aniž by museli používat své soukromé číslo. 

Aplikace podporuje protokol SIP-TLS (Transport Layer Security), potenciální rizika hackerských útoků jsou tedy minimální. Technologie také disponuje možností odmítnout připojení, pokud rozpozná pokus o připojení z jiné linky, než je Panasonic SIP.

Zaměstnanci mají díky tomuto řešení možnost používat chytré telefony, které již dobře znají, a produktivita práce se tak může zvýšit. Aplikace rovněž představuje nákladově efektivní způsob, jak pracovníky v terénu udržovat ve spojení s komunikačními systémy v kanceláři.

Nová aplikace společnosti Panasonic  se instaluje jednoduše, stáhnout se dá zdarma z App Store nebo Google Play, takže podporuje jak systém iOS, tak Android.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama