Herní notebook IdeaPad Gaming 3 15ARH7 s 15,6palcovým Full IPS displejem a Wi-Fi 6

Klávesnice s bílým podsvícením usnadňuje hraní i práci ve slabě osvětlených prostorech / Lenovo
Nový herní notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 je mobilním herním počítačem optimalizovaným pro hraní her i náročnou práci s mnoha aplikacemi současně. Výkon jeho procesoru, grafické karty i dalších komponent dostačuje pro hraní moderních her, včetně 3D.

Srdcem notebooku Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 je dle webu výrobce 6jádrový procesor AMD Ryzen 5 7535HS s 12 vlákny a 16 MB vyrovnávací paměti L3 běžící na frekvenci 3,3 GHz s možností krátkodobého navýšení až na 4,55 GHz.

Výkon procesoru podporuje 16 GB rychlé operační paměti DDR5 a dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6. Díky ní si hráči mohou užít oblíbené onlinovky s vysokými FPS a při konzervativnějším nastavení zvládne počítač i nejnovější 3D hry.

Pro hraní bez externího monitoru je k dispozici Full IPS displej s úhlopříčkou 15,6", obnovovací frekvencí 120 Hz a vysokým jasem až 250 nitů. Udržení maximálního výkonu během hry umožňuje zcela nové chlazení Quad Vent s vyšším chladicím výkonem a lepší ventilací horkého vzduchu z nitra notebooku.

Protože každý hráč potřebuje rychlé připojení, je notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 vybaven nejen bezdrátovým adaptérem Wi-Fi 6 ax, ale také pevným gigabitovým síťovým portem.

Rychlý start systému, her i všech aplikací umožňuje SSD disk SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe s kapacitou 512 GB a v případě potřeby zvýšení kapacity datového úložiště je k dispozici další volný slot pro druhý SSD disk M.2.

Vylepšená herní klávesnice s bílým podsvícením usnadňuje hraní i práci ve slabě osvětlených prostorech a její nové rozložení kláves je optimalizováno pro rychlejší reakce během herních bitev.

Vestavěná baterie umožňuje notebook používat při běžné práci a zábavě až 7,8 hodiny. Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 je dodáván bez operačního systému a uživatel si tak může sám zvolit jeho verzi.

Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 je již v České republice v prodeji, a to za doporučenou koncovou cenu 26 989 Kč.

Zdroj: Lenovo, CZC

Mohlo by vás zajímat

Reklama