Chcete fotit až 30 metrů pod vodou? Tenhle kompakt to zvládne i bez pouzdra!

S tímto Nikonem můžete vyrazit fotografovat kamkoliv a kdykoliv do přírody bez ohledu na počasí. / Nikon
Prakticky každý výrobce digitálních fotopřístrojů má v nabídce jednu outdoorovou řadu. Nejinak je tomu i u Nikonu, ovšem malý kapesní COOLPIX W300 vás přesto určitě zaujme. Hodně zábavy si totiž s tímto kompaktem užijete hlavně u vody, navíc ho určitě jen tak nerozbijete.

S novým modelem COOLPIX W300 zvládnete pořídit snímky v maximálním rozlišení 16 milionů pixelů i videosekvence v kvalitě 4K/UHD a to i v hloubce až 30 metrů pod vodou, i když nevyužijete žádného podvodního pouzdra!

Tento prachotěsný kompakt si však dobře poradí i s dalšími nástrahami počasí, například umožňuje fotografovat i při pěkném mrazu (teplotě až −10 °C). A nárazuvzdorné tělo přístroje odolává pádům z výšky až 2,4 m.

Světelný širokoúhlý objektiv NIKKOR (F 2,8 - 4,9) s pětinásobným optickým zoomem poskytuje prostor pro pořízení dostatečně kvalitních fotografií i za nízké hladiny osvětlení nebo v temných prostředích pod vodní hladinou.

Praktická je jodpora navigačních systémů GPS/GLONASS/QZS, jež usnadňuje opatření snímků geografickými značkami. Připojení pomocí funkce SnapBridge umožňuje uživatelům synchronizovat snímky s chytrým zařízením během fotografování nebo použít chytré zařízení pro dálkově ovládané fotografování.

Samozřejmostí je u novinky i propracovaná hybridní redukce vibrací v pěti osách, která by měla zajistit ostré snímky i za zhoršených světelných podmínek. Díky stativovému závitu fotoaparátu lze snadno připevnit i podvodní blesk Nikon SB-N10, takže podvodní fotografování s tímto Coolpixem dostane novou dimenzi.

Model Nikon Coolpix W300, s rozměry 111,5 x 66 x 29 milimetrů a s hmotností 231 gramů, je v prodeji, aktuálně za 11 490 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama