Nadupaný smartphone Honor Magic 2 s novou funkcí Magic Slide a procesorem Kirin 980

Honor Magic 2 je poháněný procesorem Kirin 980 / YouTube
Tak tenhle nový smartphone na trhu určitě nepřehlédněte: Honor Magic 2 totiž disponuje nejenom novou funkcí Magic Slide, využívající umělé inteligence, ale je také prvním smartphonem Honor, který je poháněn procesorem Kirin 980.

Co vlastně nová funkce Magic Slide nabízí? Je navržená tak, aby zajistila FullView displej, aniž by omezila další praktické funkce telefonu. Skrytá přední kamera přibližuje poměr obrazovky k tělu telefonu na téměř 100 %.

Tím překonává dosavadní výzvu vypořádání se se zabudováním kamery do displeje a přináší nový vizuální zážitek. Stažením horní části displeje je možné aktivovat všechny funkce umělé inteligence. Tato inovace je založená na ergonomii.

Kromě originálního a skutečně zajímavého designu je Honor Magic 2 prvním telefonem Honor, který je poháněný procesorem Kirin 980 a má podporu nabíjení 40W Magic Charge pro nejvyšší nabíjecí výkon. Pro vyšší bezpečnost má Honor Magic 2 patnáct úrovní ochrany nabíjení.

Telefon automaticky rozezná baterii, kabel a nabíječku. Teprve tehdy, když jsou všechny tři části vyhodnoceny jako bezpečné, se telefon začne nabíjet pomocí rychlého nabíjení Super Charge.

Novinka byla představena na berlínském veletrhu IFA 2018, dostupnost a cena modelu Honor Magic 2 ještě nebyly stanoveny.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama