Nový šestipalcový Samsung s delší výdrží baterie a duálním fotoaparátem s funkcí Live Focus

 
Další 1 fotografie v galerii
Galaxy J6+ a J4+ jsou vybaveny funkcí rozpoznání obličeje pro snadné odemknutí telefonu / Samsung
Samsung dnes představil nejnovější přírůstky do rodiny telefonů Galaxy J – Galaxy J6+ a J4+. Oba modely budou na tuzemském trhu dostupné již tento týden.

Obě novinky jsou vybaveny zadním krytem se skleněným vzhledem. Tenký rámeček a větší displej, což je zdokonalený šestipalcový displej Infinity s rozlišením HD+, nabízejí uživatelům lepší zážitky při hraní, nebo při přehrávání multimediálního obsahu.

Displej Infinity umožňuje multitasking, protože disponuje funkcí Split Screen, která uživatelům dovoluje používat na velkém displeji dvě aplikace najednou.

Galaxy J6+ a J4+ jsou vybaveny funkcí rozpoznání obličeje pro snadné odemknutí telefonu, přičemž Galaxy J6+ je vybaven také bočním snímačem otisků prstů pro lepší zabezpečení a pohodlí. 

Oba přístroje mají vylepšené fotografické funkce. Galaxy J6+ je opatřen dvěma fotoaparáty (s rozlišením 13 Mpix a 5 Mpix), díky funkci Live Focus, kterou nabízí duální fotoaparát telefonu Galaxy J6+, lze kdykoli před zhotovením snímku (nebo i později) upravit hloubku ostrosti. 

Modely jsou vybaveny baterií s kapacitou 3 300 mAh, což oproti předchozím modelům řady Galaxy J představuje zvýšení o 10 %. Telefony podporují také režim úspory energie, který po aktivaci zjednoduší zobrazení na výchozí obrazovce a zavře neaktivní úlohy, aby tak prodloužil životnost baterie, když je to potřeba. Díky výkonnému osmijádrovému procesoru s frekvencí 1,6 GHz dokáží obě zařízení zvládnout také více náročných úloh, jako je přehrávání videa ve vysokém rozlišení, aniž by přitom vyčerpávala baterii.

Galaxy J6+ s 3 GB RAM a velikostí interního úložiště 32 GB bude v prodeji za 5.999 Kč, zatímco na Galaxy J4+ s 2 GB RAM a velikostí interního úložiště 32 GB vám bude stačit 4 499 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama