S touto aplikací budete znát přesnou cenu za jízdu taxíkem už před jejím začátkem

Internetové přepravní služby působí v České republice již od roku 2014 / Taxify
Nepoctiví taxikáři možná skutečně dříve nebo později skončí na smetišti dějin. Cestu naznačuje internetová aplikace Taxify, ve které již od včerejška můžete vidět přesnou cenu ještě před samotným započetím přepravy.

Přesná cena za přepravu bude vypočítána v aplikaci Taxify na základě očekávaného času trvání a vzdálenosti jízdy. Bude rovněž brát v potaz aktuální situaci dopravy ve městě a poptávku po přepravě v daném okamžiku.

V případě, že bude poptávka vysoká, uvidí zákazník aktualizaci ceny jízdy ještě před objednávkou. Cena zůstane stejná po celou dobu jízdy za předpokladu, že místo vyzvednutí a vyložení zákazníka se v jejím průběhu nezmění. V případě, že v průběhu jízdy zákazník zvolí jiný cíl, dojde také k aktualizaci ceny.

Tato novinka je dostupná již od pondělí 24. září. Aby ji uživatelé aplikace mohli využívat, musí si v App Store nebo na Google Play stáhnout její nejaktuálnější verzi.

Již dříve měli zákazníci v českých městech možnost vidět v aplikaci Taxify poměrně přesný odhad ceny jízdy, nyní se tedy dozví i její konečnou podobu. 

Internetová přepravní služba Taxify rozšířila letos svůj provoz do dalších čtyřech krajských měst v České republice. Nepůsobí již tedy pouze v Praze, ale také v Ostravě, Olomouci, Plzni a Českých Budějovicích.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama