Smart domácnost: Bezdrátová hudební produkce, kterou můžete kdykoliv řídit hlasovými povely

 
Další 1 fotografie v galerii
Moderní poslech hudby zajišťuje kombinace Bluetooth, Wi-Fi a hlasové asistentky Alexa / Bose
Po chytrých telefonech tu máme i chytré reproduktory a soundbary. Kromě zvukového zážitku je k dispozici i bezdrátový rozvod hudby po domě či bytě a služby digitální asistentky Amazon Alexa.

Na našem trhu se totiž objevil chytrý bezdrátový reproduktor Bose Home Speaker 500 určený pro poslech hudby, ovšem také dva chytré soundbary Soundbar 700 a Soundbar 500, které jsou určeny pro instalaci k televizoru a zajišťují lepší audio zážitek při sledování filmů.

Model Soundbar 700 nabízí kromě vyššího výkonu také výrazný prostorový efekt s využitím tlakových měničů instalovaných do boků soundbaru a využívajících odrazu zvuku od stěn místnosti.

Pro ještě intenzivnější hudební zážitek podporují oba soundbary možnost připojení bezdrátového subwooferu Bass module 700/500 a bezdrátových efektových reproduktorů Surround Speakers.

Inteligentní funkce všech nových produktů lze rozdělit do dvou oblastí. První je komunikace jednotlivých zařízení mezi sebou a možnost bezdrátového rozvodu hudby v rámci domácí nebo firemní Wi-Fi sítě (takzvaný multiroom) a druhou je implementace digitální asistentky Alexa v kombinaci s osmi vestavěnými směrovými mikrofony, díky nimž rozpoznává Alexa hlasové povely i během hlasité reprodukce hudby.

Kombinace technologie Bluetooth, Wi-Fi a hlasové asistentky Alexa poskytuje snadný přístup nejen k populárním streamingovým službám a milionům skladeb, ale také k nepřebernému množství informací a zábavy. Alexa ovšem bohužel zatím neumí rozpoznávat české povely, takže ji ocení jen anglicky mluvící uživatelé.

 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama